Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
„Bimbrozja II – Gorączka Kawalerskiej Nocy”
#6
Szaden:
Cytat:Miałem tym razem nie komentować na bieżąco, bo mam ze sobą psychiczny problem i takie... ale jednak jest na tyle dobre, że się przemogłem i dzięki temu nie zapomnę o niczym, co chciałem powiedzieć.

To, że mimo wisielczego humoru i własnych problemów ten teks Cię rozbawił, to dla mnie najlepsza recenzja Big Grin

Cytat:w ogóle podszedłem emocjonalnie do tekstu, czyli utożsamiam się z bohaterem i przeżywam to wszystko razem z nim, czy jest nieźle.

Utożsamiasz się z takim skubańcem? Big Grin No dobra, to zrozumiałe. Ja mam to samo, w końcu urodził się w mojej głowie. Trochę ode mnie przejmuje. A trochę ja od niego Big Grin

Hillwalker:
Cytat:Rubaszne i wulgarne czasami poczucie humoru, ale i tak oceniam pozytywnie, nie da się takiego tekstu napisać stylem wysokim

Ja w ogóle nie przepadam za stylem wysokim. Ze wszystkich rzeczy, które w życiu napisałem, najlepiej wychodzą mi takie rubaszne teksty. Sam z resztą mimo wychowania, wykształcenia, miłości do teatru i takich tam innych kulturalnych rzeczy, lubię sobie soczyście bluznąć, a i zalać się od święta i narobić głupot też jest fajnie. Nie mniej cieszę się, że odbiór pozytywny.

Cytat:W części trzeciej wesele?

Skąd wiedziałeś? Big Grin Dokładnie, trzecia część nosi podtytuł „Prawdziwe polskie wesele” i pojawi się też jakoś niedługo, bo przynajmniej jeden grubszy żart oprę na pewnych wydarzeniach, które niedawno miały miejsce i na razie ich echo wybrzmiewa, szczególnie w sieci Smile Nie mogę pozwolić, żeby zdążyło przycichnąć Tongue

Kapadocja:
Dziękuję Ci za tę ocenę, bo o ile spodziewałem się, że facetom taki humor leży, to bałem się odbioru pań Tongue Strasznie szkoda, że nie czytałaś pierwszej części, bo tak jak pisał Szaden, całe mnóstwo żartów oparte jest na nawiązaniach.

Cytat:Fan Wiedźmina, jak rozumiem

A i owszem, ale akurat ta riposta starsza jest od Internetu Tongue
Co do baboli, to pewnie przez pisanie po nocach. Dobrze mi się wtedy wymyśla gagi, ale techniczna strona lekko przysiada. Ale dziękuję, że wychwyciliście, poprawię się Smile

Ogólnie to bardzo się cieszę, że się podoba i że dostarczyłem Wam kilka chwil uśmiechu. Wyczekujcie części trzeciej Big Grin


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: „Bimbrozja II – Gorączka Kawalerskiej Nocy” - przez Okruszek - 28-09-2012, 13:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości