Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film
#5
Doczytałem. Wychodzi na to, że ukazuje się jeno skrawek fabuły. Nie da się o niej raczej nic powiedzieć, sam rozumiesz.
Co do warsztatu - jest tak samo. Nie tragicznie, ale nie cudownie. Przeciętnie. Byłoby nawet lepiej, gdyby nie błędy, te ewidentne i te bardziej intuicyjne. Styl masz nieskomplikowany i dla oka lekki, ale dobre wrażenie przeplata się ze wspomnianymi właśnie potknięciami, dość licznymi (parę sobie wypisałem, nie będę ich na razie usuwał, tak na wszelki, ale żeby się nad nimi pochylać i dywagować, jak je poprawić, chyba nie ma potrzeby) oraz sporadycznie z dziwactwami w postępującej historyjce. Starasz się przy postaciach, a to już się ceni. Wypadają całkiem spoko, niewiele w nich psujesz, a to już połowa sukcesu. Ja ich często nierozumiem, przez co nawet ciśnie mi się na usta, że bywają sztuczni (a raczej zdziwaczali - nie liczę zdziwaczeń zamierzonych) ale powtarzam - jest całkiem dobrze. Jeśli ktoś mnie spyta, do druku to się nie nadaje, ale JAK NA AMATORA (chyba pierwszy raz stosuję coś takiego) jest spoko. Nigdy nie oceniałem pod kątem tego, że ktoś nie zajmuje się pisaniem zawodowo, ale zrobię raz wyjątek. Może częściej nadarzy mi się okazja do pochwał;]
Czekam na ciąg dalszy!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Film - przez Mroczny_Koper - 04-09-2012, 23:17
RE: Film - przez miriad - 05-09-2012, 14:36
RE: Film - przez Mroczny_Koper - 05-09-2012, 16:34
RE: Film - przez miriad - 05-09-2012, 18:48
RE: Film - przez miriad - 05-09-2012, 20:48
RE: Film - przez Mroczny_Koper - 05-09-2012, 21:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości