Tania ksiązka
#1
Chciałbym w tym temacie zainicjować rozmowę na temat miejsc, gdzie tanio można kupić książkę. Jak wiadomo niewiele osób jest w stanie wydawać 1/4 pensji czy też kieszonkowego na literaturę toteż wszelkie miejsca, gdzie książki można kupować po okazyjnych cenach są na wagę złota. Oczywiście allegro również jest dobrym miejscem do zakupu tanich książek (sam kupuję takie po 3-4 zł), ale do tego niemal zawsze trzeba dodać przesyłkę i wychodzi na to, że płacimy już trochę za naszą literaturę.

Możemy też się pokusić o stworzenie zbiorczego wątku z wypunktowanymi punktami, gdzie można zaopatrzyć się w tanią książkę.

To może ja zacznę:

Kraków

1. Pasaż na dworcu kolejowym, wyjście na perony środkowym przejściem w Galerii Krakowskiej i skręt w prawo. U szczytu schodów znajduje się obszerne stoisko z książkami.
Nowe i jak sądzę również używane egzemplarze można tam spotkać.
Ja kupiłem nową książkę Jacka Komudy 6 zł taniej niż w Empiku. Można się targować.

2. Księgarnia ANNPIO Bonarka 12 - niedaleko Galerii Bonarka w stronę Ronda Matecznego. Czasem można wyłowić niezłe okazje, ogłaszają się również na allegro.


Zapraszam też wszystkich do dodawania swoich typów w innych miastach!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tania ksiązka - przez Danek - 24-07-2012, 21:37
RE: Tania ksiązka - przez Kandara - 25-07-2012, 01:05
RE: Tania ksiązka - przez Danek - 25-07-2012, 11:04
RE: Tania ksiązka - przez haniel - 25-07-2012, 11:16
RE: Tania ksiązka - przez Głos Spod Kanapy - 25-07-2012, 19:01
RE: Tania ksiązka - przez Sett - 25-07-2012, 22:58
RE: Tania ksiązka - przez Mestari - 26-07-2012, 20:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości