Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duke cześć 1
#5
Cytat: Ale Ta Przeklęta Skała
"Ta Przeklęta Skała" to cała nazwa tej skały? Czy "ta" może z małej?

Cytat: uwodzenie śmiertelnika.
w sensie, że kogoś uwodzisz?

Cytat: na Wielkiej Skale.
tu ta sama skała, a już inna nazwa...

Dobra, nie chce mi się błędów wypisywać, ale trochę ich jest. Te Twój szyk zdań dziwny trochę, o interpunkcji nawet nie wspomnę, literówek też masa. Nad językiem też musisz popracować, czytaj dużo, komentuj, przeczytaj też swój tekst kilka razy po napisaniu. Oczywiście o ile się nie zrazisz po jednym razie (w sensie tym tutaj).

Sam pomysł? Może to dziwne, ale mi się podoba, ale... Nie jestem pewien, czy rozumiesz słowo ironia Tongue Elementy humorystyczne wplecione w tekst nie robią z niego tekstu ironicznego Tongue Ale ten humor momentami mi sie podobał, jednak czasem był też zbyt niskich lotów, jak dla mnie.

No i, rozumiem, chciałeś takimy przemyśleniami to zrobić, urywkami, ale to nie znaczy, że musi być tak chaotyczne, można to uporządkować trochę, żeby jakoś się kupy trzymało, a nie mówisz o czymś, potem o czym innym, potem znowu coś innego, potem to pierwsze, to trzecie. Za dużo mieszasz.

Przedstaw też trochę dokładniej świat, bo w sumie wiadomo tyle, że jest przykuty do skały o ciągle zmieniającej się nazwie Tongue Bardziej zarysuj świat, który pokazujesz, bo raczej mało ludzi przyciągnie coś, w czym ledwo można się odnaleźć.

Pozdrawiam
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Duke cześć 1 - przez bruce - 15-06-2012, 13:43
RE: Duke cześć 1 - przez księżniczka - 16-06-2012, 14:33
RE: Duke cześć 1 - przez Kruk - 16-06-2012, 22:07
RE: Duke cześć 1 - przez bruce - 18-06-2012, 17:59
RE: Duke cześć 1 - przez haniel - 19-06-2012, 17:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości