Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
#2
Milo mi, Bart. Tudzież Przemek. Tudzież rootsrat, w skrócie root - pod tym akurat nickiem tworzę muzykę i tak już zostało - głównie tego używam teraz w Sieci (przy okazji zapraszam na http://www.myspace.com/rootsratmusic Smile ). Jeśli gdzies na sieci spotkacie sie z nickiem 'acidhigh' to na 90% również ja, bo używałem tego za młodu często i gęsto. Ktoś kojarzy dc++? A hub Propaganda? Albo Fabrykę Mocy? Jeśli tak, to pewnie się znamy bo jako acidhigh adminowalem tam przez długi czas Smile

Około 10-ciu innych ksyw, które mi się przez życie przewinęły już wymieniać nie będę. Zainteresowanych (z jakiegokolwiek powodu Tongue ) zapraszam na peema Tongue

Peas out!
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez RootsRat - 26-02-2010, 16:32
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości