Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu.
#1
Wiecie, tak się już w ludziach utrwaliło, że muszą się do siebie jakoś zwracać - samo człowieku nie wystarczy.

Oficjalnie rzecz biorąc ja pójdę na pierwszy ogień - Archanioł, vel Kornel, bądź Gabriel, żeby było nastrojowo.

Ale za Gabrysia jest kara - bo to grzech ciężki.

Jeszcze tak gwoli informacji, Archanioła wymyśliłem sobie sam zaraz po Gabrielu na bierzmowanie, a Kornela obmyśliła mi mama. W każdym razie, wszystko po normalnemu.

A wasze nicki? Skąd, jak i kiedy? No i prawdziwe imiona? Może zarzucimy nieco oficjałów i jak na ludzi przystało, rzekniemy, np.

Kornel, miło mi Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Archanioł - 26-02-2010, 16:19
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 04-07-2010, 11:03
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 02-01-2011, 17:48
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 06:34
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 09:01
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 08-06-2011, 22:11
RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - przez Konto usunięte - 09-06-2011, 18:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości