Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen cię ukoi
#2
Cytat: cudowną[,] niezapomnianą przygodą. 


Cytat: czuł[,] że jest w stanie dla niej zrobić wszystko. 


Cytat: szystkie pragnienia prócz jednego[,] największego


Cytat: Musiał znaleźć się z nią sam na sam jak najszybciej.

jak najszybciej dałbym na początek
Cytat: twarze zagonionych ludzi

zaganianych, zagonionych to jakby go gdzieś zagonili, takie mam wrażenie
Cytat: Czuł jego zgniły oddech przypominający woń przepoconych skarpet i starczego niemytego ciała. Do tego przyprawiony cebulą.

stwór biegł za nim, przed sobą miał ciągle świeże powietrze, więc raczej by nie czuł jego zapachu, tak mi się zdaje
Cytat: ale czuł[,] że to jedyna droga


Cytat: uderzając z impetem głową w podstawę schodów.

z impetem uderzając, chyba jest bardziej składnie

Hmm, jest dość zgrabnie napisane, przyjemnie się czyta, niewiele błędów. Ale jednak klimatem mnie nie porwało, ani przez chwilę się nie bałem, czy nie niepokoiłem, musisz popracować nad tym, żeby czytelnik czuł czyjś oddech na plecach :p Teraz przeczytałem to jednym tchem, bez oznak emocji, a to źle jak na horror. Wydaje mi się, że wszystko za szybko poszło, tak jak pisałeś we wstępie, nie zdążyłeś zbudować klimatu, a tu koniec, bo sam pomysł jest ciekawy, może nie nowy, ale da się z niego co nieco wycisnąć. Ładnie przedstawiłeś bohatera, znaczy można lepiej, bo w sumie pokazałeś tak jakby jeden dzień, ale dość dobrze zarysowałeś postać, która tylko w marzeniach sennych jest szczęśliwa, której w życiu się nie udało, przynajmniej tak to odbieram. Jak rozumiem, to wprowadzenie, więc poczekam na więcej, by móc się bardziej w fabułę i świat zagłębić.

A, akapity robisz tak [ p] ← wstawiasz to (bez spacji) tam, gdzie ma być akapit. I witaj na forum, zachęcam także do komentowania innych.

6,5/10

Pozdrawiam
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sen cię ukoi - przez magarbix - 30-01-2012, 15:12
RE: Sen cię ukoi - przez haniel - 30-01-2012, 17:07
RE: Sen cię ukoi - przez magarbix - 30-01-2012, 19:06
RE: Sen cię ukoi - przez marcinos83 - 31-01-2012, 01:15
RE: Sen cię ukoi - przez Pan Kracy - 31-03-2012, 22:29
RE: Sen cię ukoi - przez Brei - 03-07-2012, 19:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości