Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nina
#2
Skoro Nina, to jest morderczynią. NIEWAŻNE piszemy razem. WCALE też piszemy razem, wielkie nieba, nie załamuj mnie!
O rany, o nie, znowu wampiry - tak mam ochotę zakrzyknąć po przeczytaniu wstępu, który zapowiada nam historię oklepaną jak schabowe z trzeciej ręki.
Jedźmy dalej.
"A teraz streszczamy się. – w oddali słychać było" - jeśli po 'się' postawiłaś kropkę, to 'w' powinno być z wielkiej, czyli 'W'. (Ten błąd powtarza się wiele razy).
'o następnym ataku z powietrza' - gdzie kropka? (Ten też).
Co to jest 'Pontiac Oldskul'?
'gdzie psy szczekały dupami, a tutejsza ludność' - skoro jadą tam, to i ludność tamtejsza. Tekst o słońcu, jakkolwiek oryginalny, pasuje do klimatu opowiadania jak pięść do kożucha. Gdyby powiedział to któryś z bohaterów byłoby jeszcze ok, ale jako opis ssie.
'przyczajona wioska.' - nie potrafię sobie tego wyobrazić Big Grin
'- Uwielbiam wojnę – Jake rozparł się wygodnie na siedzeniu i rozmarzył się.' - powtórzenie 'się' i powtórzenie tekstu o wojnie. Brzmi paskudnie, nie zrobiłaś nic, żeby to załagodzić.
'führerem'
'Zawsze. A teraz jak zawsze' - znów powtórzenie.

To tyle. Więcej czytać mi się nie chce. Historia nie zaciekawia, temat 'wampiry' przyprawia o odruch zamknięcia strony z opowiadaniem, a pod względem pisowni - katastrofa. Ale pracuj, pracuj dalej - to daje efekty.
I czytaj co napisałaś, zanim wrzucisz to gdziekolwiek. Pozdro!


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nina - przez kapadocja - 05-10-2011, 21:04
RE: Nina - przez marcinos83 - 06-10-2011, 16:35
RE: Nina - przez kapadocja - 06-10-2011, 18:17
RE: Nina - przez marcinos83 - 06-10-2011, 19:58
RE: Nina - przez kapadocja - 06-10-2011, 21:17
RE: Nina - przez Ish - 12-10-2011, 17:54
RE: Nina - przez kapadocja - 12-10-2011, 18:21
RE: Nina - przez gorzkiblotnica - 23-12-2011, 23:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości