Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Akcja] Niezspodziane...
#2
Cytat:Słońce, roślinność budzi się do życia, wszystko odżywa na nowo.
Dobra, o ile z roślinnością mogę się zgodzić, tak to odżywające na nowo Słońce nie brzmi najlepiej ;>
Cytat:Rozpocząłem dzień zwyczajnie, mam nienormowany czas pracy, sam sobie jestem szefem więc mogłem sobie pozwolić na dłuższy sen, wstałem około 9.
Dotarłam do końca zdania...i musiałam wrócić do początku, żeby załapać, o czym dokładnie było.
Cytat:Możecie sobie teraz pomyśleć, co za sukinsyn pozwala swojej ciężarnej żonie prowadzić samochód??
Ciąża nie jest chorobą ;> a język polski nie zna znaku składającego się z dwóch wykrzykników.
Cytat:-Taak, teraz gdy spodziewaliśmy się dziecka- przerwałem mu.-
Pomiędzy myślnikiem, a pierwszym wyrazem powinna być spacja. I jak tu już jestem - cała sytuacja jest psychologicznie niewiarygodna, chyba, że facet jest psychopatą i nie reaguje na śmierć bliskiej osoby jak normalny, zdrowy psychicznie człowiek.
I nie wierzę, że jakikolwiek policjant:
A. dopuściłby członka rodziny denata na miejsce wypadku
B. jeszcze by się odsunął, żeby facet zobaczył, jak wygląda samochód jego tragicznie zmarłej żony
C. pozwolił, żeby obejrzał sobie zwłoki
Cytat:Koroner oznajmił że zginęła z powodu rozległego krwotoku wewnętrznego, praktycznie na miejscu.
Na miejscu to może i zmarła, ale to nie była aż tak szybka śmierć...

Brak tu konsekwencji - od przedstawienia bohatera przeskakujesz do śmierci jego żony, tak ni z tego, ni z owego. Widać, że tekst nie został dopracowany - są niezręczności językowe, wspomniany już zły zapis dialogów, brakujące ogonki w ę i ą...
Fabularnie też mnie nie zachęciło: w popkulturze jest sporo złamanych życiem glin/agentów/detektywów. Brakuje w tym świeżości, pachnie schematem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Akcja] Niezspodziane... - przez Sarutobi18 - 22-09-2011, 17:09
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Samaelitka - 22-09-2011, 17:19
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Sarutobi18 - 22-09-2011, 18:07
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Samaelitka - 22-09-2011, 18:09
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Sarutobi18 - 22-09-2011, 18:57
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Kassandra - 22-09-2011, 21:17
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Sarutobi18 - 23-09-2011, 14:00
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Samaelitka - 23-09-2011, 14:49
RE: [Akcja] Niezspodziane... - przez Brei - 26-06-2012, 19:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości