Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Fanfiction] "Czarna kropla" (uwaga lekki erotyk)
#1
Kilka czarnych kropel ześlizgnęło się po szacie Severusa Snape’a,ulegając ziemskiej grawitacji. Efektem tego ostatnia kropla spłynęła prosto w miejsce, do którego ani dzienne, ani sztuczne światło nie miało normalnie dostępu.
Tonks z niewyraźną miną śledziła tor jej ruchu aż do chwili gdy zniknęła pomiędzy połami ubioru.
- Do licha – dziewczyna przygryzła wargi.
- Jesteś największą niezdarą, jaka dane mi było poznać. - Wycedził jadowicie Snape - Czy za punkt honoru wzięłaś utrudnianie mi życia swoją bezmyślnością? Udało ci się właśnie zaplamić moją najlepszą szatę.
- Przepraszam cię Severusie. Skąd mogłam wiedzieć, że twój czarny kapeć, będzie leżał akurat w tym miejscu? - powedziała dziewczyna drżąc z tłumionej pasji.
Snape ciągnął, mówiąc nieco szybciej.
- Gdybyś w młodości, zwykła chodzić w męskich rzeczach, szanowałabyś ubrania, które dostajesz. Pomyślmy - ach - co by było, gdybym był prawdziwym śmierciożercą ? Kapcia nie potrafisz ominąć, a co dopiero mówić o wrogim zaklęciu. Jesteś aurorem, więc myśl trochę, bo ja będę zmuszony cie tego nauczyć. Uwierz mi, nie mam na to najmniejszej ochoty - ciągnął jadowicie.
- Bardzo chętnie, Snape - powiedziała, uśmiechając się lekko
Taka odpowiedź zbiła go nieco z tropu, nie okazał tego jednak. Zaczął ściągać czarną szatę.Guzik za guzikiem ukazywała się ciemna sprana koszulka.
- Jak można w czymś takim chodzić – pomyślała Tonks.
Severius po raz kolejny źle odczytał jej intencje. Spojrzał głęboko w czarne oczy dziewczyny.
- Myślałaś, że się tak po prostu przy tobie pokaże, tak bez niczego? - ach - po raz kolejny się potknęłaś, nawet w myślach się potykasz. Jesteś niesamowicie naiwna jak cały wasz Zakon. Wierzycie, że uda wam się zwabić Czarnego Pana na Nokturn – spojrzał na nią lekceważąco.Jego wzrok mimowolnie ześlizgnął się obejmując jej szczupłe uda.
- Jesteś cynicznym draniem Snape. Co ty sobie wyobrażasz? - jej włosy zrobiły się czerwone. - Wchodzisz z butami w moje moje życie. Ty, były sługus Sam – Wiesz – Kogo. Jesteś zwykłym łotrem, któremu dano drugą szanse. – sapała ze złości. Snape, ignorując ją, zrzucił czarne spodnie ukazując szare gatki. Tonks znieruchomiała. Znowu przypominała spłoszoną myszkę. Poczuła ogarniającą ją falę gorąca i ciekawości.
- Pokaż mi to Snape. Teraz. Nikomu nawet o tym nie wspomnę.
Nagle oczy Severusa stały się szalone, zniknął gdzieś ich nieprzenikliwy i zimny wyraz. Zamiast tego pojawił się płomień, który przeniknął go, po koniuszki palców.
Chwycił ją za rękę i wyszeptał do ucha.
- Co chcesz zobaczyć ? To, czego nikomu nie pokazuję. Moją hańbę, wstyd i ludzką słabość? – syknął, ściskając boleśnie jej ramię. Tylko się mną bawisz…
- Chcę Severusie – wyszeptała.
- Czy chcesz zobaczyć, jak wije się i piecze, gdy go dotkniesz ?
- Chcę Severusie- westchnęła.
- Chcesz zobaczyć jak robi się zaczerwieniony i twardnieje?
- Chcę Severusie
Sama chciałaś, co ja mówię? Błagałaś.Po chwili, Tonks zaczął się ukazywać niecodzienny widok – który zbił ją z tropu i zawstydził do granic możliwości. Nie wiedziała, że Sewerius jest tam taki „bogaty”. Postanowiła nie okazywać, swojego pragnienia, maskując je gromkim chichotem.
-Oszalałeś? Wciągaj te gacie! Kocham Remusa. Chodziło mi o mroczny znak. – powiedziała śmiejąc się tak, że Snape poczerwieniał ze wstydu i złości.
- Znalazła się Czarodziejka z bajki dla mugoli. Wynocha! Natychmiast!. Nie chce Cie tu więcej widzieć i guzik mnie obchodzi gdzie będziesz nocować. – mówiąc, wciągał na powrót czarne spodnie.
- Ale, Wybacz..
- Wynocha, bo nie ręczę teraz za siebie. Kubek, który w dalszym ciągu trzymała Tonks pękł, rozlewając resztki kawy, tym razem na nią. Dziewczyna wybiegła przerażona, a Severus począł niespokojnie chodzić po pokoju. Niechętnie przyznał, że żal mu teraz było spędzać noc samemu. Tonks bardzo go podnieciła, jak niegdyś białowłosa kobieta, do której teraz wykręcał numer.
- Mery Sue, przyjdź natychmiast.


[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Fanfiction] "Czarna kropla" (uwaga lekki erotyk) - przez Piramida88 - 01-09-2011, 15:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości