Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Les Fleurs du Mal"
#2
Cytat:które z urazem na niego zerkały.
z urazą
Cytat:To było Jego Miejsce, zawsze tu przychodził, gdy miał jakiś problem do przemyślenia. Tu zrodziła się jego wena, tu też zakończy swój żywot wraz z jego.
chyba coś zniknęło
Cytat:Kiedyś pokazał to miejsce Racheli, która od razu tak jak ona, pokochała je.
chyba "tak jak on"?
Cytat:Mógł niezauważony obserwować ludzi w parku, których jednak nie było tu tak ,,często”.
nie rozumiem. Tak wielu? Nie bywali w tamtym miejscu? Park był rzadko uczęszczany? A może chodzi o coś jeszcze innego? Moim zdaniem trzeba to inaczej sformułować.
Cytat:Samotność zawsze dopełnia uroku.
"dopełnianie uroku" też nie wydaje mi się najszczęśliwszym określeniem.
Cytat:To wszystko prze Rachelę.
literówka.
Cytat:Przemyka bezgłośnie między grobami (przecinek albo dwukropek) czarno odziana niewiasta, siejąca mrok i przerażenie wszędzie, gdzie się pojawi.


Muszę z zadowoleniem przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczyłaś, bo po początku sądziłam, że będzie to kolejna mdła historyjka o nieszczęśliwej miłości. Co mi się nie podoba, to układ graficzny, brak akapitów, jakichkolwiek podziałów itp, to by ułatwiło czytanie. Jest trochę błędów interpunkcyjnych, a pod koniec robi się nieco moralizatorsko, a to drażni. Momentami nie do końca dobrze dobrane słowa według mnie, ale to jest coś, to nabywa się z czasem i ćwiczeniami Smile Podoba mi się trochę baśniowy charakter. Może nie jest jakoś wyjątkowo oryginalnie itp, ale warto moim zdaniem nad tym popracować, naprawdę.
Czekam na kolejne teksty.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
"Les Fleurs du Mal" - przez Ligeia - 19-07-2011, 22:21
RE: "Les Fleurs du Mal" - przez księżniczka - 26-07-2011, 14:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości