Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łuska Gahanazara
#2

Te dwa dni zostały znakiem. - stały się znakiem

Symbolem i znakiem tego, że Przeciwnicy nie są jednak wszechpotężni, a nasza, biała, czerwona, zielona czy błękitna magia może opierać się ich mrocznym czarom. - usuń słowo znakiem. Nic do zdania nie wnosi, skoro użyłeś wcześniej słowa"symbol". Unikniesz dzięki temu powtórzenia.

Teron, mimo trudów, dotarł do głównego obozu mrocznych bestii, siekąc mieczem na prawo i lewo. - nie bardzo wiem co on tak siekał, ale skoro tak łatwo mu poszło, to przypuszczalnie były warzywaSmile.

Doszedłszy w końcu do Wyjących Wrót, strzeżonych przez elitę wojsk Mroku. Jednak nasz książę dał radę sobie i z tą przeszkodą. - znowu nie wiadomo jak, ale ważnie, że dał radęSmile.

Przeciwnik pochylił się nad nim, i wtedy człowiek ostatkiem sił wbił broń w jego spojówkę oka, kończąc jego nędzny żywot. - gdyby wbił tylko w spojówkę, to smok by przeżył. Nawet ja przeżyłbym, straciłbym co najwyżej oko.

To tylko króciutki fragment, prolog. Mówiąc szczerze nie zachęciłeś mnie do przeczytania dalszego ciągu. Wszystko opisujesz w telegraficznym skrócie, bez specjalnego zagłębiania się w temat. Rycerz macha mieczem na lewo i prawo i tak pokonuje setki skokówSmile. Opisałeś tylko jedną walkę, tą najważniejszą, a i tak udało Ci się ją ukazać w trzech zdaniachSmile.
Nie odpowiada mi taki styl pisania, ale być może komuś się spodoba.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Łuska Gahanazara - przez Geek - 09-07-2011, 19:31
RE: Łuska Gahanazara - przez anarchist - 10-07-2011, 08:56
RE: Łuska Gahanazara - przez Morydz - 11-07-2011, 10:00
RE: Łuska Gahanazara - przez Geek - 12-07-2011, 07:11
RE: Łuska Gahanazara - przez przemekplp - 11-12-2011, 17:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości