Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektantka z ul. Czereśniowej
#1
Projektantka z Ul. Czereśniowej
ROZDZIAŁ 1
Witajcie ! Jestem Alice i mieszkam na Ul . czereśniowej . A to mój pamiętnik . Zawsze marzyłam aby być projektantką mody ale zawsze się wtedy ze mnie śmieli , że się nie nadaje . A teraz ? Wygrałam w konkursie projektanckim i jestem najprawdziwszą projektantką mody .
Teraz muszę uszyć stroje dla chłopców z mojej klasy ( 4 ) na karnawał . Uszyje je z białego materiału , czarnego i zielonego . Karnawał i te stroje mają być na jutro i nie wiem jak ja się wyrobie … Mama mówi abym się nie przejmowała , że to tylko karnawał i jak coś się nie uda to przecież nic się nie stanie . A ja sądzę , że się stanie nie będę dobrą projektantką . Shelley mój największy wróg powiedziała :
- Och Alice . Będziesz wspaniałą projektantką mody dla najbrzydszych ha ha ha ! Ubrania dla najbrzydszych dziurawe i najtańsze chodzi o Ciebie Alice to Ty projektantka najgorszych ubrań !
Byłam Na Nią wściekła . Zamierzam być najlepszą projektantką na świecie , bo teraz jestem taką szkolną bardziej . Najlepszą z szkolnych , bo chodzę do szkoły . A teraz już idę do pokoju , bo teraz jestem cały czas w kuchni. No nie mój brat Edward w moim pokoju zrobił jakąś dziurę może przejście do jego pokoju ? Idę zobaczyć na wszelki wypadek z Tobą pamiętniczku. I w co ja weszłam ? Kraina czekolady . Jest! Ale tu słodko.. Drogi są z lejącej się czarnej czekolady a chodniki z białej . Domy to cukierki ,sklepy lizaki trawa to batoniki a zamek to wszystko to . Tu jest pięknie . Jest nawet salon projektowania mody a w nim … mój brat i poddani . Szyje okropnie a więc zaczęłam to ja projektować ubrania i wszyscy byli ze mnie dumni . To tam uszyłam te piękne stroje. Wszyscy się Cieszyli z mojego sukcesu i byli bardzo mili a Edward powiedział
- Jestem już taki mądry , że udało mi się zbudować wymarzoną krainę a w Twoim pokoju zrobiłem przejście ! Czyż nie jestem wspaniały ? – Powiedział i spytał . Wcale nie był wspaniały był okropny . Wiedział , że ja się odchudzam a czekolada od niej tyję . Już ważę 39 kg a moja przyjaciółka Andrea
Waży tylko 30 kg . To nie fair . Spojrzałam na brata i powiedziałam
- Wiesz , że się odchudzam ! – A on odpowiedział , że chciał dobrze a więc wybaczam mu zresztą dobrze , że zrobił tą krainę , bo mama od 3 miesięcy nie kupowała słodyczy , a jak już to jakieś niedobre . Potem była już 18.00 więc tajemnym przejściem wróciliśmy do naszego domu . Edward powiedział
- Siostrzyczko powinnaś mi teraz uprzejmie podziękować nie sądzisz ? O fuu jaka jesteś gruba !
Spojrzałam na niego i powiedziałam
- Ciekawe czemu … Może to sprawka mojego 15 letniego braciszka ? Idę się zważyć . AAA ważę 41 kg . To nie możliwe w moim wieku ! Edward Stieuard !
- Nie bij . – i uciekł . Przez niego jestem gruba .

ROZDZIAŁ 2

Dziś był karnawał . Chłopcy wyglądali Super w stroju zaprojektowanym przeze mnie . Bardzo mi podziękowali.Mam mnóstwo zleceń na projektowanie ubrań . Np . ta cała Agata i jej mod elkowa paczka powiedziała , żebym im uszyła stroje na dyskotekę która będzie w czerwcu . Cała paczka z Agatą liczy 15 dziewczyn . TO dużo . Ale to nie wszystko ...
W czasie karnawału Michael chłopak który mi się podoba poprosił mnie do tańca . Teraz jestem w krainie Edwarda i szyję ubrania . Codziennie będę szyła jeden strój . Kiedy wróciliśmy z krainy to z mamą pojechałyśmy do centrum handlowego . Kupiła mi piękne ubrania z Wójcika , Zary i Hqm . Dziewczyny będą mi zazdrościć . Jestem projektantką dziś znowu jeszcze Lila poprosiła o sukienkę do ogródka i ogrodniczki i strój galowy już prawie wszystko uszyłam w krainie mojego brata . Ile już miałam przygód w czasie paru dni no i niedługo znowu projektanckie zlecenie ! Kocham je !
Muszę kończyć!

To moje opowiadanie które wysłałam też na inną stronę Big Grin .

Oceniam szczerze , mnie proszę także oceniać szczerzę .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Projektantka z ul. Czereśniowej - przez literacka3 - 24-03-2011, 20:23
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Morydz - 26-03-2011, 10:15
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Fraa - 26-03-2011, 12:12
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Fraa - 26-03-2011, 20:36
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Khaern - 27-03-2011, 13:17
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Mestari - 26-03-2011, 19:32
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Xorrez - 26-03-2011, 21:04
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez Fiteł - 08-08-2011, 10:43
RE: Projektantka z ul. Czereśniowej - przez siloe - 08-08-2011, 18:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości