Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Recenzja] Darthrone - A Blaze In The Northern Sky
#3
1. Recenzja trochę infantylna.
2. Zniechęcająca do czytania już w połowie, nie wspominając o płycie, którą sobie za przedmiot obrała.
3. Wymieniając dalej - język nie dość, że trochę łamany, to duża ilość powtórzeń się w nim przejawia.
4. To jest czwarty punkt krytyki - nie jest inny niż pozostałe. Recenzja słabiutka.

Teraz (!) przejdę do samej treści.

5. Nie sądzę aby przeciętnego czytelnika i słuchacza zafascynowały fachowe terminy, którymi ty operujesz. Nie lepiej po polsku?
6. Nie wiem co jeszcze napisać, ale coś napiszę: czy jest sens opisywać niemal każdy utwór z osobna, pisząc o nim to samo i na końcu stwierdzając, że w zasadzie się niczym nie różnią?
7. Ten punkt odrobinę się wyróżnia: czyżby czytelnik naprawdę potrzebował tłumaczenia tekstu, który się tobie spodobał? I czy jest on na tyle ważny w kontekście całości?

Uwaga! Teraz podsumowanie.

Mam nadzieję, że moim komentarzem oddałem formę twojej recenzji, która właśnie, chcąc nie chcąc, tak wygląda. Przede wszystkim dziwna praktyka wypisywania wszystkiego po kolei, jakbyś z karabinu jakiegoś strzelał. Istnieją także zdania złożone, nawet wielokrotnie (!), w języku polskim. Nie sądzę, aby matematyczna ścisłość była najlepszym rozwiązaniem. To tyle ode mnie. Duśka zrobiła za mnie czarną robotę poprawiania wszystkiego, co i tak nie jest tego warte.

Pozdrawiam,
Diogenes.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [Recenzja] Darthrone - A Blaze In The Northern Sky - przez Konto usunięte - 07-01-2011, 22:04
RE: [Recenzja] Darthrone - A Blaze In The Northern Sky - przez Diogenes - 08-01-2011, 01:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości