Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz, dwa, trzy, czarna Baba Jaga patrzy!
#6
(15-12-2018, 10:50)kubutek28 napisał(a): Ściółka szeleściła pod stopami trzech powoli kroczących
Tu bym coś przeformułował. Kroczący kojarzą mi się z mechami z s-f Wink

(15-12-2018, 10:50)kubutek28 napisał(a): — Zmartwię was, ale miałem rację. —Ongus zawahał się.
(...)
— Innymi słowy, chcesz powiedzieć… —Ongus zastanowił się 
(...)
— Nie rozgaduj się, ani nie kłopocz. —Ongus uśmiechnął się. — My tylko pooglądać.
Brakująca spacja

(15-12-2018, 10:50)kubutek28 napisał(a): Chciał dalej, ale wiedźma przekręciła się, puściła podpory i poleciała na ziemię upadła na plecy.

(15-12-2018, 10:50)kubutek28 napisał(a): Na przykład, karmienie zmodyfikowaną żywnością
GMO Big Grin

(15-12-2018, 10:50)kubutek28 napisał(a): — Z tobą to tak zawsze. Miast pytać o jakąkolwiek radę, jak zwykłeś zapowiadać, zbierasz tylko wiadomości, a wyrok wydajesz sam.
 Big Grin

Przy dialogu w więzieniu i powiązaniach rodzinnych zdrowo się uśmiałem Big Grin

Sposób złapania baby zaskakujący, wyrok na nią też. W ogóle wątek baby kończy się szybko, choć czytelnik spodziewa się, że będzie z nią więcej zachodu. Narada dotycząca wielomyśli przednia fabularnie - konsekwentnie i ciekawie rozbudowujesz historię. Bardzo mi się to podoba. Błyskotliwe dialogi mistrz - uczeń.
Bardzo mi się podoba koncepcja całego cyklu - każde opowiadanie to zamknięta historia, a jednak wszystkie łączą się w spójną całość. A na końcu nowa zagadka o rodzinie chłopa.

Podobało się i to bardzo - 5*
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Raz, dwa, trzy, czarna Baba Jaga patrzy! - przez Gunnar - 03-01-2019, 13:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości