Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grudy 2
#1
Janko, wyjechałaś.

    Szczerze mówiąc, jestem trochę zła na Ciebie. Zostałam z głową pełną pomysłów. Możliwe, że już nie będę miała nic do powiedzenia. Nie rozumiem, dlaczego wciąż musisz iść dalej ( nie chcę rozumieć). Pragnienia są niebezpieczne, ale nie można poddawać się tylko dlatego, że inni są lepsi.

    Dzisiaj byłam w Ośrodku. Właśnie tam znajduję odpowiedź na wszelkie niejasności.
Bracia bliźniacy leżą na wózkach - przepiękne, młodzieńcze twarze. O czym myślą, kiedy wodzą wzrokiem po sali, tego nie wie nikt. Bez pomocy człowieka nie przeżyją. Spokojnie i cierpliwie podaję im obiad, a siebie pytam: co znaczy żyć godnie? Wcześniej, inaczej definiowałam godność. Teraz jestem pewna, że chodzi o wiarę, zaufanie i o to, żeby nigdy nie odpuszczać. Szkoda, że nie możesz przytaknąć. Z tego powodu jest mi smutno.

    Wiesz, kiedy obserwuję swoich podopiecznych i widzę twarze bez emocji, odnoszę wrażenie, że mam przed sobą perfekcyjnie namalowane portrety. Wówczas mam nieodpartą  potrzebę, aby chociaż na chwilę ozdobić je uśmiechem. Jednak nie jest mi z tym dobrze. Wiem - ostrzegałaś. Mówią, że wszyscy idziemy do przodu. Trzeba wierzyć. Również i w to, że się odezwiesz.

                                                                                                                                            Julia
- żeby sędzia nie zaznał radości w sądzeniu -



Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Grudy 2 - przez Julia - 12-05-2018, 08:55
RE: Grudy 2 - przez Miranda Calle - 14-05-2018, 11:18
RE: Grudy 2 - przez Julia - 14-05-2018, 18:45
RE: Grudy 2 - przez anna musiał - 14-05-2018, 21:25
RE: Grudy 2 - przez Julia - 14-05-2018, 22:34
RE: Grudy 2 - przez Gunnar - 19-06-2018, 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości