Polscy operatorzy komórkowi
#1
Witajta!

Ostatnio zastanawiam się nad zmianą operatora, z którego usług korzystam. Chciałbym zapytać Was o zdanie.

Obecnie posiadam abonament w Erze za 25 zł i mam 30 minut/90 smsów. Jak dwa lata temu go brałem, dostałem przy tym telefon wiec podejrzewam, że stąd taki slaby ten abonament.
Naczytałem się już wielu opinii na temat równych operatorów i zacząłem mieć wątpliwości. Spojrzałem na ofertę Play, a tam był abonament bez telefonu za połowę ceny, więc za ok 25 zł miałbym ok 240 minut/270 smsów. Byłoby to spełnienie marzeń, bo na obecnym często zdarza mi się przekraczać limit i później muśże dopłacać z własnej kieszeni. Telefonu się nie dostaje, ale z tym sobie poradzę inaczej kupując na allegro. Era przy abonamencie 50 zł daje jedynie ok 80 minut na 120 smsów (przy obniżeniu o połowę, według nich, za 30 zł jest abonament bez telefonu o powyższych parametrach). Jak widać Era daje kilka razy mniej minut i smsów niż konkurencyjny Play.

No i wracając do tego Play. Naczytałem się sporo opinii i każdy odradzał tego operatora skarżąc się na beznadzieją obsługę, praktycznie zerową szansę na rozwiązywanie problemów, kłopoty z porozumieniem się z konsultantami i zawyżanie przez operatora faktur. Napaliłem się trochę na tą sieć, a teraz taki zonk...

Macie jakieś doświadczenia z tym operatorem? Byliście świadkami jakichś nieporozumień i kłopotów użytkując abonament? Co polecacie w takim razie? Dodam, że nie mam zamiaru przepłacać i 25-30 zł za abonament to jest max. (zwłaszcza, że płacę z własnej, studenckiej kieszeni).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Polscy operatorzy komórkowi - przez Danek - 31-05-2010, 13:08
RE: Polscy operatorzy komórkowi - przez Malbert - 31-05-2010, 16:34
RE: Polscy operatorzy komórkowi - przez Danek - 31-05-2010, 17:13
RE: Polscy operatorzy komórkowi - przez Rod - 31-05-2010, 19:46
RE: Polscy operatorzy komórkowi - przez Met - 31-05-2010, 20:24
RE: Polscy operatorzy komórkowi - przez Danek - 31-05-2010, 20:34
RE: Polscy operatorzy komórkowi - przez Malbert - 01-06-2010, 11:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości