Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noga boga - kolejny palec
#4
Witam i dziękuję za lekturę.

(22-04-2016, 20:57)gorzkiblotnica napisał(a): Tylko jakoś tak nic nie było o tym piątym palcu ... Dziwne? Wink.

Piąty palec to piąty rozdział. Na wszystkim stanęła noga boga, a ślady jej palców odbiły się na każdym rozdziale.

(24-04-2016, 16:12)Kotkovsky napisał(a): Ten fragment wprowadza małą dezorientację. Dla kogo było złe to że "go" znali? Dla nich? Dla niego?

Może niektóre zdania są również, w ich wypadku za długie?

Niemniej może niekoniecznie trzeba zaraz używać słów jednoznacznie kojarzących się z mową potoczną z naszego, "niefantastycznego" świata. Zamiast tego zaś użyć nawet mowy potocznej, ale np. kojarzącej się z wiekami dawnymi?

Dziękuję za uwagi. Mój pan wciąż szlifuje warsztat. Na razie poznał absurd i dezorientację. Zdanie otwierające to właśnie przykład bożego humoru. Wiadomo, że czego jak czego, ale humoru to bogowie mogliby się od ludzi uczyć.

Wieki dawne skończyły się eony lat przed narodzinami mojego pana i powstaniem nogi boga. A to, dlaczego obecne są do tamtych podobne, jest wielką tajemnica i nie mogę jej teraz wyjawić.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zapytanie świętego bębna, co sądzi o nazwaniu walki mordobiciem, ale jak sami wiecie, jemu już nie pomoże nawet Bamet.

Na koniec przyjmijcie moje przeprosiny i nie mówcie nic mojemu panu. Przez pomyłkę nie dołączyłem do piątego palca przypisów. Dlatego nie wiecie, że bofka to kłębiaste i skubiące trawę podstawowe źródło mojo. Najłatwiej je uwolnić, paląc albo po prostu zabijając.

Z bożym palcem,
Balibor z Kasztaletu
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Noga boga - kolejny palec - przez gorzkiblotnica - 22-04-2016, 20:57
RE: Noga boga - kolejny palec - przez Kotkovsky - 24-04-2016, 16:12
RE: Noga boga - kolejny palec - przez Balibor z Kasztaletu - 28-04-2016, 12:18
RE: Noga boga - kolejny palec - przez gorzkiblotnica - 28-04-2016, 21:00
RE: Noga boga - kolejny palec - przez Gunnar - 06-07-2017, 16:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości