Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A pan woli bardziej sypiać czy spacerować – wersja uzupełniona
#5
Bel, Hanzo, Gorzki bardzo dziękuję wam za komentarze.

Cytat:Z trudem idzie przedrzeć się przez przez gąszcz tych zawiesistych dialogów. Trudno mi się było również połapać kto tam jest kim.

Tekst pierwotny to dopiero był zakręcony. Co do postaci, to nie mogę zdradzić zamysłu autora, by nie popsuć zabawy innym.

Cytat:Tak to wygląda na przestrzeni dwóch pierwszych akapitów, w dalsze się nie wgłębiam.

Ciekawi mnie, czy nie wgłębiałem jest równoznaczne z nie czytałem. To tak na marginesie. Dziękuję za sugestie dotyczące tekstu, jednak niestety ale nie zgodzę się z nimi. Nie są to błędy, nie łamią zasad języka polskiego etc.

Zarówno cytowane fragmenty przed jak i po zmianie będą zapisane poprawnie, jednak zmienią swój wydźwięk, a co za tym idzie intencje autora. Obawiam się, że wprowadzając tak mało istotne zmiany mój tekst stałby się bardziej Twój, niż mój, na co niestety zgodzić się nie mogę.

Zastanawiające są wymienione zamki, większość osób wierzy, że powinna się wystrzegać ich jak ognia, mnie natomiast zastanawia dlaczego, może będziesz wstanie pomóc mi z tą zagwozdką.

Dziękuję raz jeszcze i mam nadzieje, że się podobało choć troszeczkę, przykro byłoby mi, gdyby lektura okazała się czasem straconym.

Pozdrawiam ciepło,
Patryk
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: A pan woli bardziej sypiać czy spacerować – wersja uzupełniona - przez Magiczny - 18-12-2015, 19:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości