Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oglądałam/Oglądałem - POLECAM!
#3
(11-12-2015, 08:33)Antonia napisał(a): „Byron” - właściwie nieważne jaki reżyser, ważne jest, co innego.
Lorda Byrona zagrał niejaki Jonny Lee Miller – gdy ujrzałam jego facjatę, zastanawiałam się skąd się urwał ten aktor, nie znam gościa, jakże wielkie było moje zdziwienie gdy dowiedziałam się z kochanej wikipedii, że ów człowiek grał Dextra w „Dexterze”.
Dalej:
Przyrodnią siostrę zagrała Natasha Little – a gdy ją ujrzałam, od razu jej usta wydały mi się znajome, z kadru na kadr główkowałam, gdzież ją mogłam widzieć i jakże było wielkie moje zdumienie, gdy rozpoznałam w niej Becky Sharp z „Targowiska próżności”, którą zagrała przecudownie, genialnie. Zmieniała kolor włosów, dlatego nie rozpoznałam jej na pierwszy rzut oka.
Ale za to jakie było moje uradowanie, gdy ujrzałam buźkę Philipa Glenistera – ach, uwielbiam go w roli Williama Dobbina w „Targowisku próżności”, ale w miniserialu BBC, a nie filmie, który, nawiasem mówiąc, podobno jest beznadziejny.
Wracając do samego Byrona...warto obejrzeć, a stwierdzicie, że to równy gość, odnalazłby się w naszym zdeprawowanym świecie jako zdeprawowany człowiek. Poruszył struny wspomnień moich dawnych przeżyć i obecnego stanu ducha. Odnalazłam w nich cząstkę siebie, a nawet kilka cząstek. Tak, jest troszkę we mnie z Byrona, ale niestety nie biorąc pod uwagę talentu, bo tego mi los poskąpił.
Dextera nie oglądam, ale kojarzę. Jonny Lee Miller zagrał tam drugoplanową postać, z tytułową zmierzył się Michael C. Hall. A Johnego można zobaczyć jako Sherlocka W Elementary. Podoba mi się jak zagrał tam neurotycznego współczesnego Holmes'a.
Do mnie ostatnio wrócił "Dzień Świra". Zawsze aktualny - smutny i śmieszny zarazem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Oglądałam/Oglądałem - POLECAM! - przez Antonia - 11-12-2015, 08:33
RE: Oglądałam/Oglądałem - POLECAM! - przez Tjereszkowa - 11-03-2016, 10:53
RE: Oglądałam/Oglądałem - POLECAM! - przez Hanzo - 12-03-2016, 23:40
RE: Oglądałam/Oglądałem - POLECAM! - przez SebastianOwen - 10-10-2017, 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości