Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksowna opowieść +18 (I tak nikt nie zwróci uwagi na to ostrzeżenie)
#8
Lubię wulgarny humor, dlatego uśmiałem się przy tym opku. Interpunkcyjnie tekst leży, ale stylistycznie jest dla mnie całkiem spoko, może dlatego, że prosta narracja i bardzo nie było gdzie popełnić błędu. Pisz takim prostym stylem, wyjdzie Ci to na zdrowie, jest łatwiej.

Cytat:Miałem wtedy 17 lat, mieszkałem jeszcze ze starymi którzy są surowi jak skurwysyn. Rodzice pozwalali mi mieć komputera w swoim pokoju, pod warunkiem, że obiecam im nie masturbować się.
Jeżeli prawdą jest, że dobre pierwsze zdanie przyszpila czytelnika do opka, to tutaj jest naprawdę mocny początek, jeżeli ktoś lubi taki akurat, trochę chamski humor. Smile Bardzo dobrze.

Cytat:Wynurzałem się z cienia za każdym razem, gdy słyszałem, że jest u ich cicho i po prostu stałem i gapiłem się na nich jak upiorny cień w kącie
Wyobraziłem to sobie. Psychopatyczna scena...

Cytat:Gdy wyszedłem na mecz Legii
Jesteś kibicem Legii serio? Big Grin

Cytat:Robię to przez kolejne kilka tygodni i kuzynka w końcu wkurwia się tak bardzo, że wparowuje do mojego pokoju i każe mi przestać.
Kolejne kilka tygodni, a zdaje się, że pisałeś, że miała zostać tylko na dwa tygodnie. Jakaś nieścisłość.

Pozdrówka! Angel
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Seksowna opowieść +18 (I tak nikt nie zwróci uwagi na to ostrzeżenie) - przez Hanzo - 24-10-2015, 17:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości