Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmiczny sen
#3
Cytat:te kraje też kiepsko wypadły. głównie są nienaturalne, sklecone byle jak i fatalnie streszczone (a te wybory na koniec to już w ogóle...) należałoby się przyłożyć, urzetelnić wypowiedź dziennikarza. zadbaj o realizm, dopracuj. widać, że nie próbowałeś nawet poprawiać tekstu, bo już na samym początku masz rażącą literówkę.
aha, żeby było śmieszniej, piszesz o krajach, a potem dodajesz natychmiast... i ChinBig Grin

Kiepsko wypadały? Nienaturalne? Nie bardzo rozumiem.
Nie miało być śmieszniej - chodziło o to, że wypowiedź prezentera jest tłumiona przez myśli bohatera i dlatego są urwane zdania. A wybory są zmianą tematu, nie wiem, co w tym dziwnego, bo zmiana tematu w wiadomościach jest raczej naturalna.

Cytat:tekst liznąłem, ale nie jest nawet średni (nie wypowiadam się na temat treści, bo poznałem jeno zarys)
Treść skończyła się ze znakiem zapytania, nie czekaj na dalszą część.

Cytat:pokażę ci, gdzie się definitywnie zatrzymałem (i już sobie oszacowałem twój wiek. bez urazy, wiek jaki by był, to nie grzech. ale przy pisaniu prozy bywa dość... hm, znamienny).

Teraz czas na moje "bez urazy" - jeśli oceniasz wiek ludzi po tym, jak piszą, to powodzenia w życiu. Ja mógłbym oceniać Twój chociażby po tym, że chyba nie znasz pojęcia pisania z wielkiej litery. Ale nie robię tego, bo wisi mi to i powiewa, ile masz lat i czemu tak piszesz. Dlatego proponuję oddzielać pewne rzeczy od siebie, bo wiek autora do jego tekstu nie ma wspólnego mianownika.

Cytat:także jeśli kolega (koleżanka?) nie zmuchnął w tym roku mniej, jak 14, moze 15 świeczek z tortu urodzinowego, to ma powody się zacząć wstydzić.

A wystarczyło zajrzeć do profilu...
I nie, nie mam powodów, by się wstydzić.

Niemniej - dziękuję za radę, jedyną wartościową rzecz w Twoim komentarzu, reszta to Twoje osobiste, śmieszne zresztą, wywody, których nie wezmę pod uwagę. Bez urazy. XD

Aha, w tekście bardziej skupiłem się na dialogach. Co o nich sądzisz?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kosmiczny sen - przez i_am - 12-03-2014, 20:46
RE: Kosmiczny sen - przez miriad - 12-03-2014, 22:31
RE: Kosmiczny sen - przez i_am - 13-03-2014, 13:45
RE: Kosmiczny sen - przez miriad - 13-03-2014, 18:56
RE: Kosmiczny sen - przez i_am - 17-03-2014, 10:23
RE: Kosmiczny sen - przez Plusce - 17-03-2014, 17:28
RE: Kosmiczny sen - przez miriad - 17-03-2014, 18:04
RE: Kosmiczny sen - przez i_am - 17-03-2014, 21:03
RE: Kosmiczny sen - przez Magiczny - 17-03-2014, 19:26
RE: Kosmiczny sen - przez Kruk - 22-03-2014, 21:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości