Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dramat] Wywiad z troglodytą
#4
Też mi się wydaje, że za krótkie. Nie sądzę, że byłoby nudne, gdybyś to dłużej pociągnął. No chyba, że nagle skończyłyby się pomysły.
Uśmiechnąłem się raz, ale to nie jest dział satyryczny, więc nie będę pod tym kątem zarzutów stawiał.
Widać wyraźnie kogo faworyzujesz. Troglodyta mówi prosto i myśli prosto, ale tą prostotą wytrąca po kolei wszystkie argumenty dziennikarzowi, który też przemyca do wywiadu swoje poglądy.
Wykształcenie kontra jego brak. W tym wypadku to drugie wygrywa. Chociaż trochę mi nie pasował poniższy fragment:

Cytat:Przecie ten wasz Darmin powiedział, że człowiek to natura.

Z jednej strony mamy prosty do bólu język, zamierzony błąd w nazwisku Darwina, a z drugiej jednak znajomość jego poglądów. Przeciętnemu zjadaczowi chleba Darwin kojarzy się tylko z teorią ewolucji, więc wątpię, że ktoś, kto nawet nie zna jego nazwiska, potrafiłby powiedzieć coś więcej.

Troglodyta to samiec alfa o prostej jak drut filozofii życiowej. Przetrwa najsilniejszy. I chociaż autorowi się to podoba, to ja bałbym się żyć w takim świecie.

Tekst daje do myślenia, ale jest za krótki i czasami tej konsekwencji brak, więc
3/5
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Dramat] Wywiad z troglodytą - przez Lantus - 22-12-2013, 12:19
RE: [Dramat] Wywiad z troglodytą - przez Hanzo - 22-12-2013, 13:27
RE: [Dramat] Wywiad z troglodytą - przez Lantus - 22-12-2013, 15:16
RE: [Dramat] Wywiad z troglodytą - przez Laj - 28-12-2013, 17:30
RE: [Dramat] Wywiad z troglodytą - przez Lantus - 29-12-2013, 11:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości