Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do Pana Jurka Tęczy
#1
Witam!



Piszę do Pana w sprawie rzekomego spalenia pańskiej stodoły przez nieznanych sprawców. Otóż w cale to nie byli nieznani sprawcy mający na celu zniszczenie jedynej siedziby ekipy Meneli z pobliskiego (jak i jedynego) monopolowego w naszej malej miejscowości Wiejska 3. Mogę z całą mocą i przeświadczeniem stwierdzić, iż rzeczoną tutaj stodołę podpalił Pan sam! Tak, właśnie! O godzinie nocnej, koło 22.34 odbywałem spacer z moim psem ABC gdy zauważyłem Pana idącego w pozycji jednoznacznie wskazującej na niecny zamiar zrobienia czegoś niedobrego. Mam na myśli, iż skradał się Pan akurat i właśnie do swojej, bogu ducha winnej stodoły. Ja jak i mój pies ABC jesteśmy świadkami pańskiego niecnego czynu. Ta zabytkowa rosyjska stodoła może być zapalnikiem w niekończącej się wojnie z sąsiednią wsią, za naszą granicą, Kremem! Pański czyn może doprowadzić do wybitnie wielkiej eskalacji konfliktu! Już chodzą słuchy, że chłopy z Kremu już szykują kolejne samoloty z papieru, zamoczone w arszeniku i jakiegoś retro wirusa powodującego sraczkę biegunową którą przeniosą za granicę używając bezpańskiego Psa.

Tak więc troszcząc się o naszą wieś ale także o mojego psa, proszę o zaprzestanie głupich prowokacji sponsorowanych przez wielmożnego Pana Prezesa.


Z brakiem szacunku

Zdenerwowany sąsiad

Amadeusz Winny
https://horyzontrpg.com
System fabularny space-apo. Indi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
List do Pana Jurka Tęczy - przez Żubr - 22-11-2013, 22:18
RE: List do Pana Jurka Tęczy - przez BEL6 - 12-04-2015, 12:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości