Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rdza
#4
Dziękuje Hanzo i Kruku za poświęcony czas i za wypowiedź. Jestem bardzo wdzięczny. Dziękuje Hanzo za wypunktowanie błędów, narobiłem strasznie dużo baboli. Nie chciałem wam utrudniać czytania, choć czytałem powtórnie i ich szukałem, nie widziałem ich. Bardzo mi to pomogło nie tylko ze znalezionymi błędami ale nawet trochę więcej teraz kapuje. Tym bardziej cieszę się, że się podobało i miło spędziliście czas.
Przyznaje się, że miałaś racje Kruku, twoje odczucia były identyczne z moimi, w najważniejszym, końcowym momencie zawiodłem, próbowałem utrzymać suspens aż do końca, ale niestety ostatnia scena mi po prostu nie wyszła, zawiodła mnie wena, nie umiałem stworzyć odpowiedniego napięcia.
W zdaniu "by się postrzelać" chodziło mi o paintball i ASG, ale tego czytelnik nie mógł wiedzieć, też mój błąd.
Mam już namiar z czym się strzec więc następnym razem będę bardziej uważać. Dziękuję za wysokie noty.
Zawsze sobie wyobrażałem, że portal literacki może być takim miejscem gdzie można sobie poopowiadać swoje zmyślone historie, chciałbym kiedyś być przy ognisku z ludźmi i opowiadać sobie historie o duchach. Sądzę, że taki portal to trochę namiastka, słyszałem już opowieści kosmiczne, fantasy, w realiach drugiej wojny światowej, w psychiatryku, lub przemierzałem klimatyczne miasto z wąskimi uliczkami i alejami.
Ode mnie legenda szkolna.
Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rdza - przez Ahab - 21-11-2013, 15:25
RE: Rdza - przez Hanzo - 24-11-2013, 01:47
RE: Rdza - przez Kruk - 24-11-2013, 21:25
RE: Rdza - przez Ahab - 28-11-2013, 00:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości