Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal Nibymglistego Jazzu
#6
Obiecałam sobie, że to koniecznie muszę przeczytać. Jakoś tak wyszło, że tu, a nie na DE, ale to Ci chyba nie sprawi większej różnicy. Wink

Hm. Już od pierwszych słów mam jakieś skojarzenie ze Storytime (oczywiście pomijam przy tym SLS, które nasuwa się już przy tytule). Potem już całkiem scena z SLS z filmu Im. <3 Przy "Ktoś grał na fortepianie" mój monitor usłyszał jęk, jaki z siebie wydałam. Ach, ten śliczny ktoś. <3 Ciekawa jestem, co bym czuła, czytając to, nie usłyszawszy wcześniej ani SLS, ani nie obejrzawszy filmu... To pewnie to samo uczucie, co oglądać ten film, nie znając historii zespołu albo raczej - tekstów ich piosenek.

Moja opinia znowu będzie niewielewnosząca, niekonstruktywna i pochwalna. Tak. Ten tekst przeniósł mnie we wspomnienia z oglądania filmu, mgła zaś pozwoliła obrazom w mojej głowie na wiele skojarzeń, przeinaczeń. (Tak, wiem, że napisałam, że obrazom w mojej głowie się coś kojarzy... tak jest ;>). Dostrzegam też w tym utworze pewnego rodzaju hołd dla pana H. Kto wie, może za parę lat ktoś (Ty, Justynko? Wink) przetłumaczy ten tekst, przedłoży mu go, a dotknie on jego do głębi. Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Festiwal Nibymglistego Jazzu - przez Taiteilija - 08-11-2013, 15:24
RE: Festiwal Nibymglistego Jazzu - przez Katniss - 08-11-2013, 19:10
RE: Festiwal Nibymglistego Jazzu - przez Kruk - 08-11-2013, 22:05
RE: Festiwal Nibymglistego Jazzu - przez Taiteilija - 09-11-2013, 13:28
RE: Festiwal Nibymglistego Jazzu - przez Laj - 10-11-2013, 19:44
RE: Festiwal Nibymglistego Jazzu - przez KosOFFska - 10-11-2013, 20:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości