Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darowanemu koniowi zagląda się w zęby
#7
Cytat:Nawet gospodarze, podczas zbiorów warzyw i owoców, starali się nie patrzeć na stracha
nie określiłeś, którzy gospodarze, więc w domyśle jest, że jabłońscy.
Cytat:Jabłońscy przechodzili nad tym do porządku dziennego,
a więc się poplątało.
Cytat:Szczupła kobieta o ostrych rysach twarzy i opadających na ramiona, długich włosach w kolorze miodu szybko zapoznała się z treścią wiadomości.
czy my to naprawde musimy wiedziec?

pomysłowo - dobrze. nawet bardzo. pal na którym zmarł dracula;] świetne. taki, co pił przeklętą krew, juz na zawsze będzie zamykał w sobie czarcie moce. a i żywość w martwe rzeczy może tchnąć. podoba mi się.
jeśli zaś chodzi o wykonanie... cienko. nie tylko podszedłbym do tematu inaczej, ale i wysiliłbym się o klimat grozy i akcję, których tu brakuje, ew. powinienem powiedzieć: są, ale nieporadne. tekst w najważniejszych momentach zupełnie sobie nie radzi.
Cytat:Rozpaczliwe wrzaski przeszyły mrok nocy. Gdyby jakiś człowiek przebywał blisko domu Jabłońskich, pomyślałby, że właśnie obdzierają kogoś ze skóry. A potem padłby na kolana i począł się modlić.
przykro mi, ale słabizna, aż piszczy.
trochę jakby potraktowane po macoszemu imo. ale za pomysł masz wysoką notę. zdołałeś obudzić we mnie zazdrosć i żal, żem sam na to nie wpadł. jest o czym pisać;]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Darowanemu koniowi zagląda się w zęby - przez miriad - 08-06-2013, 08:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości