Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła...
#1
Witajcie.

Od dłuższego czasu na naszym kochanym forum tekstów pisanych prozą próżno szukać. Jesteśmy zasypywani poezją tą pochodzącą od grafomanów jak i bardziej wybitnych użytkowników jednak dobrego opowiadania to ni widu ni słychu.

Nie wiedziałem czy też raczej nie byłem pewien gdzie umieścić mój temat tak więc padło na "Propozycje Zmian". Moje propozycję administracja już zna (a przynajmniej dwójka z zielonych) więc napisze tylko takim nieco głupim zwrotem: Proponuje a żeby forum pozyskało nowych twórców piszących prozą Smile Oczywiście zdaje sobie sprawę że to nie koncert życzeń a takie dyrdymały powinienem zachować dla siebie jednak! No właśnie jednak obawiam się że samom poezją forum nie wyżyje... niestety. Nawet jeśli wyżyje to straci sporą część użytkowników.

Może więc zachowam się troszkę niestosowanie (powinna zrobić to administracja ale jej zapewne nie wypada) i zapytam was drodzy koledzy i koleżanki jak podchodzicie do przedstawionego przeze mnie problemu i czy dostrzegacie jakieś sposoby rozwiązania tego stanu rzeczy.

Pozdrawiam i liczę na sporą dyskusję.
Patryk
Don't get too close
It's dark inside
It's where my demons hide...


"The Edge... there is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy proza na forum umiera? Czy też już umarła... - przez Magiczny - 17-01-2013, 19:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości