Myśl tygodnia
"Myśli są jak fale- przypływają i odpływają nim zdążysz się nad nimi zastanowić"
Odpowiedz
To się nazywa solidna robota - trzyma się kupy nawet w kawałkach.
Odpowiedz
"Grałam. Czułam się jak aktorka w teatrze.
Tyle, że scena bardzo szybko runęła mi spod stóp."

"Dałeś mi tak wiele. W tak krótkim czasie to wszystko straciłam. Może po prostu nie zasługiwałam na to wszystko? "

"Był dla niej jak powietrze. Nie umiała bez niego żyć. Nie wspomniałam chyba, że ona też była dla niego jak powietrze? Niewidzialna, przejrzysta. Po prostu jej nie zauważał. "

Odpowiedz
Słowa są niebezpieczne. Mogą wiele stworzyć i jeszcze więcej zniszczyć.
Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj.
William Shakespeare
[Obrazek: gildiaPiecz1.jpg]
Odpowiedz
Gdy nie kochałem nikogo, bałem się tylko swojej śmierci. Gdy pokochałem kobietę boję się podwójnie - mojej śmierci i jej starzenia. Co by było, gdybym pokochał całą ludzkość?
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
"Jeśli czegoś nie znajdziesz w internecie, to znaczy, że nie istnieje"
Odpowiedz
Zło to tylko wybór łatwiejszej ścieżki



Słowo "zawsze" nie istnieje, jest tylko "teraz" i "później"
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
Odpowiedz
"Nigdy nie mów nigdy, oprócz wtedy, kiedy mówisz żeby nigdy nie mówić nigdy"
Odpowiedz
To, co nazywacie "duszą", jest brudne, chropowate i pokryte krostami. Tylko ciało może być piękne!
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
Są równi i równiejsi. Pojęcie "sprawiedliwości" nie zawsze pojawia się w takiej formie, w jakiej chcielibyśmy je widzieć.
Odpowiedz
Spacerowałem dziś w chmurach. Było nudno.
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
Wszechświat jest tak ogromny by inne istoty jak najdłużej nie spotkały tak nędznej rasy jak my
"Człowiek jest mostem, a nie celem." F. Nietzsche
Odpowiedz
Sztuką jest dziś złowić sztukę w oceanie kiczu.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
Coś cię kiedyś zabije. Nie ma większego znaczenia, czy będzie to starość, głupi wypadek, czy zagłada ludzkości. Chociaż w tym ostatnim przypadku może być nieco raźniej, jeśli nie lubimy czuć się w czymś osamotnieni.

Nowonarodzone dziecko płakało z przerażenia, podczas gdy wszyscy w koło cieszyli się i winszowali. Tylko czas pokaże kto miał rację.
"Jeśli moja poezja ma jakiś cel, to jest nim ocalenie ludzi od postrzegania i czucia w ograniczony sposób."

— Jim Morrison
Odpowiedz
Czas nie zając, ucieknie szybciej.
"Umierając we własnych łożach, za wiele lat, będziecie chcieli zamienić te wszystkie dni, na jedną szansę, jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam naszej wolności!" William Wallace
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości