"Nienazwany", czyli debiutancka powieść Hanzo
#1
Witam serdecznie!

Zakładam ten wątek z myślą o portalowiczach, którzy skuszą się na lekturę mojej debiutanckiej powieści. Jestem bardzo ciekawy Waszych odczuć po lekturze i serdecznie zachęcam do dzelenia się nimi.

Nienazwany jest od 15 maja do kupienia w sklepie wydawcy:
http://www.sklep.okolicastrachu.pl
oraz na Allegro
https://allegro.pl/listing?string=nienaz...l-1-1-0501

Pozdrawiam!

Jarek “Hanzo” Turowski

Angel

[Obrazek: 152744233830740856_1600044753384411_7695...6400_n.jpg]

[Obrazek: 152744236431224765_1329946017108596_2210...6458_n.jpg]
Odpowiedz
#2
Jakikolwiek odzew?  Tongue Blush
Odpowiedz
#3
BędzieSmile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#4
(01-10-2018, 04:08)Miranda Calle napisał(a): BędzieSmile

Ufff, bo już się załamywałem  Tongue Big Grin Dla mnie nawet negatywny odzew jest lepszy niż żaden, bo cenię szczerość  Cool
Odpowiedz
#5
Z przykrością stwierdzam, że nie znalazłem (w internecie przynajmniej) sklepu mającego tę książkę (zwłaszcza cz.1) Sad
Odpowiedz
#6
Nakład rozszedł się na pniu Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#7
(06-10-2018, 10:16)Miranda Calle napisał(a): Nakład rozszedł się na pniu Smile

W tej chwili wydawnictwo sprzedaje trzeci nakład "Nienazwanego"...  Smile Czyli czegokolwiek się spodziewałem, rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Shy

Szkoda tylko, że mało osób z VA skusiło się na zakup i lekturę - w końcu to właśnie tutaj  dorastałem literacko. Wink

Pozdrówka!   Angel

PS. Wiecie, że jestem łasuch na opinie (również te negatywne, bo przecież one uczą najwięcej)... Big Grin
Odpowiedz
#8
Z całą pewnością przeczytam. Może kiedy pożyczę sobie książkę? Spotkałem się z demonem. Nie był nienazwany, bo kazał nazywać siebie superalchemikiem w okresie pomiędzy życiem a życiem., chociaż alchemik to moje imię, a więc może był nienazwany.
Jestem z tych, którzy czytają właściwie, cokolwiek to znaczy.
Hanzo, chciałbym przeczytać, a nie mam jak zapłacić.
Kłamstwo wymaga wiary, aby zaistnieć. Uwierzę w każde pod warunkiem, że mi się spodoba.
J.E.S.

***
Jak być mądrym.. .?
Ukrywać swoją głupotę!
G.B. Shaw
Lub okazywać ją w niewielkich dawkach, kiedy się tego po tobie spodziewają.
J.E.S.

[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości