wulgaryzmy
#16
Podejżewam, że to była masówka, więc 2000 nowych PW w bazę danych się wbiło Big Grin
Odpowiedz
#17
Z faktu iż nasz najnowszy user przegląda(ł) ten temat, raczej do wszystkich.
Odpowiedz
#18
Masowe PW wysyłane są etapami. Z czasem dojdzie do wszystkich.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#19
Istotnie, co by skrypt nie przeciążył serwera jednostkowo.
Odpowiedz
#20
dzieci znają więcej wulgaryzmów od nas czasami, ale spoko, cenzurujmy własny język
Odpowiedz
#21
Nie cenzurujemy języka, tylko bluzgi.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#22
zostało wysłane do wszystkich.
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
#23
Dziękuję za informację :-)
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#24
Akurat się wstrzelił w naszą dyskusję Big Grin
Polimaty: http://www.joemonster.org/filmy/50524/O_...ulgaryzmow
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz
#25
Cytat:Pamiętajcie, że forum może być odwiedzane również przez dzieci. Wiem, że potraficie pięknie posługiwać się polszczyzną.
Bądźmy szerzy, dzieci też rzucają *******( tak chyba mogę, nic tu nie widzę o całkowitej cenzurze) i zdarzyło mi się oberwać. I zdecydowanie nie pojawiają się na forach literackich, bo czego mogłyby tu chcieć. Albo nawet: jak wpaść na pomysł poszukania takiego miejsca w sieci?

Czy wulgaryzmy nie są przypadkiem częścią języka polskiego? Nie wydaje mi się, by używanie ich z miejsca przeczyło kulturze dyskusji czy bogactwu słownictwa i innym 'pięknom języka'. :/ W takim razie, w czym jest problem? Podejrzewam najgorsze.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#26
Nie rozumiem w ogóle skąd ta dyskusja. Wulgaryzmy były zabronione regulaminowo od początku istnienia forum. Sprecyzowaliśmy po prostu co rozumiemy pod pojęciem wulgaryzmów, ponieważ czasami były wątpliwości czy dany zwrot jest czy nie jest wulgaryzmem. To wszystko. Nic nowego nie wprowadziliśmy.

Changed, nasz najmłodszy użytkownik ma 7 lat.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#27
Czas by wypowiedział się ktoś doświadczony i biegły w temacie Big Grin

Owszem, czasem sypnę ______, często specjalnie, doskonale znając regulamin, innym razem ktoś sobie na takie określenie po prostu zasłuży.

Wkurza mnie natomiast (żeby nie powiedzieć wkur...), karanie za wulgaryzmy wgwiazdkowane, czy słowa typu "______" etc.
Tak samo wrzucanie na innych userów etc. Czasem komuś się należy i tyle! I to nie na PW, ale przy wszystkich.

Dziękuję. Z regulaminem się nie zgadzam i zgadzać nie będę. Uważam, że jest on conajmniej niedoskonały i stosowany "mechanicznie".
Odpowiedz
#28
Niemniej zaakceptowałeś go rejestrując na forum konto, jednocześnie złamałeś, gwiazdkując powyższe, za co dostajezs 20%. Twój post ocenzurowałem.

Ostrzegam też pozostałych, to, co w pierwszym poście JUŻ OBOWIĄZUJE.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#29
Proponuję zakazać również gwiazdek (*) skoro używa się ich do cenzurowania przekleństw. Zresztą co niektórzy już za wypowiedzi w stylu <cenzura> podostawali warny. O, albo zakażcie rozmawiania na SB na inny temat niż na temat literatury, bo w końcu trza trzymać poziom, nie?
A na serio, to dla mnie to jest to głupota. Warny powinny być za obrażanie kogoś, opcjonalnie za używanie wulgaryzmów jako znaków przestankowych, ale chyba jeszcze nikogo przez palnięcie raz na tysiąc słów przekleństwa (zaznaczam że nie mówię o nazwaniu kogoś <cenzura, tylko o palnięciu np. "no <cenzura> mać, no Big Grin") głowa nie rozbolała. Zwłaszcza że to mimo wszystko wciąż część języka polskiego, a zresztą o ile się nie mylę to kraj wolny i kląć raczej można, o ile nie jest to skierowane przeciwko drugiej osobie. Chociaż tutaj akurat mogę się mylić.

Cytat:Changed, nasz najmłodszy użytkownik ma 7 lat.
Już nie raz i nie dwa widziałem siedmiolatków klących gorzej ode mnie.

Cytat:Uważam, że jest on conajmniej niedoskonały i stosowany "mechanicznie".
Cóż, Szaden, zgadzam się. Niestety, zwracam uwagę że akurat warn za ten post ci się należał :< poor you
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#30
Proponuję zwyczajnie się rozejść i powrócić do swoich zajęć. To tylko sprecyzowanie na które winniśmy jako userzy zwracać uwagę, aby w miarę możliwości wstrzymywać się od ostrych słów. Nie trzeba chyba tłumaczyć ludziom inteligentnym, że nie jest to trudne.. prawda? Ufam że wy się za takich poczuwacie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości