Via Appia - Forum
Religia - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: Religia (/Thread-Religia)

Strony: 1 2 3


Religia - Tajga - 03-10-2013

Zaciekawiło mnie ilu chrześcijan jest na forum, dlatego wstawiam ankietę. Ja sam należę do Kościoła rzymsko - katolickiego.


RE: Religia - Zguba - 03-10-2013

Piękny temat do zrodzenia się flame'u i kłótni Smile Te rodzą się zawsze, prędzej czy później. Brakuje Rodzimowierstwa, które wraca na tereny Polski.

Sam nie utożsamiam się z żadną religią, chociaż nie jestem ateistą.

Cytat:Zaciekawiło mnie ilu chrześcijan jest na forum, dlatego wstawiam ankietę. Ja sam należę do Kościoła rzymsko - katolickiego.
Pytanie tylko na ile Katolicyzm, szczególnie Polski, ma się do Chrześcijaństwa (historycznie oczywiście należy, ale nie tylko o historię tu chodzi)... No i tu już temat rzeka Smile


RE: Religia - Tajga - 03-10-2013

Nie chodziło mi o kłótnie, bo mam nadzieję, że czas wojen religijnych w Europie już się skończył. Podjąłem ten temat wyłącznie z ciekawości, a co do rodzimierstwa to wstawiłem neopogaństwo i inne.


RE: Religia - RootsRat - 03-10-2013

(03-10-2013, 15:11)Zguba napisał(a): Sam nie utożsamiam się z żadną religią, chociaż nie jestem ateistą.

+1


RE: Religia - Lantus - 03-10-2013

Co, jeżeli nienawidzę religii, ale wierzę w Boga?


RE: Religia - miriad - 03-10-2013

agnostyk?

- puk puk.
- kto tam?
- buk.

ja jestem bogiem. i wcale się nie śmieję (erazma, daruuujSad)


RE: Religia - Lantus - 03-10-2013

miriad - zawsze to wiedziałem. Już zbudowałem Ci ołtarz, jutro się do Ciebie pomodlę. Wink


RE: Religia - miriad - 03-10-2013

Cytat:Już zbudowałem Ci ołtarz, jutro się do Ciebie pomodlę.
strata czasu, lantek, chwile żywota wyrzucone w błoto. ja tobie i tak już kocioł rychtuję.

a tak poważniejSmile.... wszyscyśmy bogami. ewentualnie można powiedzieć: bogiem. jednym, podzielonym.
let's reunite!!!


RE: Religia - Erazma Michalus - 03-10-2013

Panie miriady gwiazd, panu wszystko w swej boskiej łaskawości daruję. Pan będzie miał miejsce w moim niebie. Słyszałam, że ten palant erazmus też ma ładny ołtarzyk w domu, ale nie swój, o dziwo... I domagam się, by w ankiecie dodano wiarę w mnie, jestem przekonana, że tłumy będą gotowe pójść za mną i zrobić Dżihad w obronie naszej planety, zielone ludziki już przyklaskują.


RE: Religia - Tajga - 03-10-2013

Niestety w ankiecie nie ma już miejsca, a tak w ogóle to nie jesteście zbyt oryginalni, bo w siebie wierzyli ludzie od stworzenia świata.Tongue


RE: Religia - Erazma Michalus - 03-10-2013

Pani Tajgo, w takim razie, obawiam się, że którąś z religii tam trzeba usunąć. Sad


RE: Religia - Tajga - 03-10-2013

Niestety właśnie udowodniłaś, że nie jesteś bogiem, bo pomyliłaś moją płeć dlatego nie będę nic usuwał.Tongue


RE: Religia - Test0wanie - 03-10-2013

Co?!!!!! W profilu ma pani female...

KATOLICYZM (rzymski)

WinkSmileBig Grin

Hmm... jakby to brzmiało... Pani Test0wanka???????


JOKE


RE: Religia - Tajga - 03-10-2013

Kto ja?!?!?!?!?!!?


RE: Religia - Test0wanie - 03-10-2013

Tak, do pani mówie!!!!

JOKE-ŻART