Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)



RE: PRZEDSTAW SIĘ - blackpepper - 24-02-2013

Greg, masz świętą rację. Szczęść Boże.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Szaden - 24-02-2013

A mi to nie przeszkadza Tongue uważam, że to nawet śmieszne Big Grin

Witaj Papo †††

Ciekaw jestem twoich pierwszych tekstów


RE: PRZEDSTAW SIĘ - SmallGingerKitty - 24-02-2013

Witam serdecznie, ja, Mały Rudy Kotek. Albo Mała Ruda Kicia, jak woli mnie nazywać narzeczony.

Jestem Wam ja dziecię półkrwi pruskiej, choć sercem Polak. Szczecin - miasto brudne, ale najpiękniejsze, gdzie są miejsca zgubne i trochę weselsze, jak podpowiadają słowa piosenki, jest moim drogim domem i mam nadzieję, że dane mi tu będzie dokończyć edukację i nie wyjeżdżać na magisterkę czy inne doktoraty, ale z tym, wiadomo, różnie bywa. ZUT nie zawsze jest taki piękny jak go malują :[
Jeśli chodzi o samą twórczość - nie jestem typowym dzisiejszym 'humanystą', co zowie się tak, bo 'matma nie idzie, i fokle' (w końcu marzy mi się profesura z inżynierii genetycznej, ale, ech, płonne marzenia). Piszę głównie 'realne' fantasy. Na czym ma polegać owa 'realność'? Ano, jeśli smok zieje ogniem i lata, to ma w sobie odpowiednie ku temu organy - worki powietrzne przy płucach, lekką budowę ciała, spore skrzydła, a także miejsce do którego destyluje łatwopalne związki chemiczne, blokadę w gardle przed 'cofnięciem' się zapłonu i szorstkie podniebienie, żeby mógł wykrzesać iskrę. Wyznaję zasadę, że wszystko da się przekombinować, żeby było możliwe bez mówienia 'Just magic. It works, because it's magic. Magic is... it's just magic, okay?'.
Mam nadzieję, że uda mi się wrzucić tu coś sensownego i wreszcie zmobilizować się do napisania tej durnej książki Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - księżniczka - 24-02-2013

cześć Browar.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 24-02-2013

HejSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Magiczny - 24-02-2013

Powitać na forum :-) pisz, komentuj i baw się dobrze!


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Szaden - 24-02-2013

Cześć! Big Grin

Urzekła mnie twoja historia Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - kamil-osiem-osieglewski - 25-02-2013

Witam. Zostałem skierowany na to forum przez kolegę, który widział moje wiersze. Podobno można tu zweryfikować swòj ewentualny artyzmSmile. Obecnie jestem w trakcie robienia mojego autorskiego projektu "Rzeczpospolita-wiersszem przez historię". Pomysł jest taki żeby każdemu ważniejszemu wydarzeniu poświęcić czterowiersz, nie więcej. Niebawem wrzucę dotychczasowe linijki. Czy mam to zrobić tutaj, czy w innym miejscu na forum?? Co myślicie o takiej inicjatywie ?? Dzięki za powitanie przez moderatora i pozdrawiam.



RE: PRZEDSTAW SIĘ - Magiczny - 25-02-2013

Cześć, witaj!


Wiersze możesz wrzucać w dziale służącym do umieszczania poezji. Jednakże pamiętam że obowiązuje limit: jedna praca co 24 godziny.


Baw się dobrze! Myślę że uzyskasz wiele komentarzy tych mniej jak i bardziej pomocnych Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Ehm - 25-02-2013

Cześć, jestem Ehm. W wolnym czasie szukam laotańskich szczurów skalnych, czasem poskładam parę literek, jednak zdecydowanie częściej zdarza mi się czytać te składane przez innych. Jestem tu z przypadku, ale przypis poinformował mnie, że jeśli wejdę, to już zostanę — się zobaczy. Kilka razy zdarzyło mi się Was czytać po cichu, czas się pokazać.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 25-02-2013

HejSmile


Odp: PRZEDSTAW SIĘ - Danek - 25-02-2013

Witaj na forum :-)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2




RE: PRZEDSTAW SIĘ - Kruk - 25-02-2013

Cześć! Masz genialnego nicka!!! Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Dan - 03-03-2013

Witam, jestem Dan, nie podaję z reguły swojego prawdziwego imienia Wink Najbardziej, co mnie kręci obecnie w literaturze to fantastyka oraz dzieła Martina z "Pieśni lodu i ognia". Lubię pisać, głównie dla siebie albo dla pewnego grona swoich czytelników. O tym forum dowiedziałem się od pewnej osoby, z którą utrzymuję kontakt również w realu. Z muzyki słucham Paramore, Linkin Park oraz Rasmusa. Mam nadzieję, że zadowolę niektóre osoby swoimi pracami tutaj i również jestem nastawiony na krytykę, bo o to w tym chodzi, aby się poprawiać, a nie staczać.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Hanzo - 03-03-2013

Dobre podejście, Dan. Cześć, baw się dobrze.Smile