Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Archanioł - 02-05-2015

Siemaneczko Thyrox. Twój post to właściwie komplement, nawet odebrany osobiście. Fajnie, że wróciłeś. To ciekawe miejsce, sam wracam tu od lat. A Morfeusz nie lubi tu połowy składu, taka karma Wink

Pozdrówka Tobie!


RE: PRZEDSTAW SIĘ - gorzkiblotnica - 02-05-2015

Tak zupełnie formalnie... To ja bym był w stanie... jak by się tak lepiej zastanowić Tongue

A już tak serio: Witam i zapraszam na salonySmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 02-05-2015

Nie doceniasz młodocianych narwańców, Gorzki. Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Monivrian - 02-06-2015

Witajcie Smile
Na forum jestem jako Monivrian, ale nazywam się Monika. Piszę fantasy (najchętniej high fantasy z domieszką autorskich elementów). Oprócz pisania interesuję się świnkami morskimi i muzyką power metalową. Mam nadzieję, że to miejsce pozwoli mi się doskonalić Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Katniss - 02-06-2015

Moniviran, witamy się serdecznie. Przy okazji- świnki morskie i power metal to bardzo szerokie spektrum zainteresowań [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 02-06-2015

Ale te świnki morskie w zestawieniu z power metalem to w sensie: "sto sposobów na świnkę morską, czyli co gotować, kiedy kot ci się przeje"?
Przeje, przejje, dammit.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - miriad - 02-06-2015

high fantasy? Czy to czasem nie snoop dog był prekursorem tego prądu?
Ciekaw jestem tych autorskich elementów.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Lexis - 02-06-2015

Witaj w naszych skromnych progach Big Grin
Pisz, komentuj, baw się dobrze. I grzecznie Cool


RE: PRZEDSTAW SIĘ - panna666 - 05-07-2015

Hej!

Jestem tu nowa.
Lubie pisać horrory i romanse z elementami grozy. Nie zawsze mi to wychodzi ale wciąż się tego uczę i może z czasem będzie mi to wychodzić całkiem dobrze. Smile Uwielbiam czytać książki o wampirach i horrory. Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Lexis - 05-07-2015

Witaj ^^
Czekamy na komentarze i Twoje teksty!
Koniecznie przeczytaj regulamin, porywająca lektura.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BassKatt - 06-07-2015

Cześć...

Mam na imię Mateusz, mam 17,5 lat. Dołączyłem do Was aby zaprezentować Wam swoją powieść. Pochodzę z for literackich, Literka, Craiis i Weryfikatorium na których dalej urzęduję ale rzadziej, mam nadzieję że odnajdę się tutaj tak jak tam.

Mam poglądy Konserwatywno - Liberalne (ale szanuję inne zdanie), nie cierpię NeoBanderowców, interesuję się troszkę geopolityką ale moje główne zainteresowania to militaria, motoryzacja, łowiectwo.
Na moim ulubionym forum Literka, mam przerwę na 3 miesiące, z powodu tej sytuacji postanowiłem odmienić swoje forumowe życie. Oczywiście wtedy gdy będę mógł wrócić na tamto forum nie odejdę z tej strony Smile
Moi ulubieni pisarze to Tom Clancy, J.R.R. Tolkien, Sir Conan Doyle, Stephen King i Jakub Pawełek. Czytam głównie thrillery Political-Fiction.

Pozdrawiam Was wszystkich.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - miriad - 06-07-2015

No to już za pół roku stuka osiemnaście - cool, że to podkreśliłeś.
Przerwa to rozumiem jakaś bananowa?
Witaj na forum i pamiętaj, że wcale nie musisz czytać prac innych forumowiczów. Taka nasza tradycja Smile Dzielimy, widzę, wspólne zamiłowania i względy ku tym samym autorom. To dobrze. Over and out.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BassKatt - 06-07-2015

Tak, bananowa Smile
A co do komentowania prac to jak znajdę coś ciekawego to skomentuję.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - gieferg - 06-07-2015

Cytat: Dołączyłem do Was aby zaprezentować Wam swoją powieść.

Jeeezu, tylko nie to Smile

Cytat:Na moim ulubionym forum Literka, mam przerwę na 3 miesiące
A na Podziemiu dożywocie. Ciekawe co będzie tutaj Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BassKatt - 07-07-2015

Cytat:Jeeezu, tylko nie to

(demoniczny śmiech)


Cytat:A na Podziemiu dożywocie. Ciekawe co będzie tutaj

Nie zauważyłeś że sam starałem się to dożywocie tam dostać?