Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: PRZEDSTAW SIĘ - gorzkiblotnica - 12-03-2015

Witam. No to zobaczymy co tam "produkujesz" Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Memoria - 12-03-2015

Dzięki! "Produkuję" na razie powoli i z przerwami, ale coraz więcej mi siedzi w głowie, a dzięki forum przynajmniej będzie jakiś kontakt ludźmi, którzy się zajmują pisaniem.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 12-03-2015

He, he... "zajmują pisaniem". Big Grin

Głównie chmara niedowartościowanych pisarzątek, hobbystycznie podchodzących do sprawy i ścierających się na podręczniki interpunkcji i Swoje Stare Szkoły Zasad (ortograficzno-moralnych). Big Grin

Co ambitniejsi wyfrunęli z gniazda.
Muffinki, jak wiadomo, nie latają. Wink

Zapraszamy więc do malinowego nadzienia gorzkiej czekolady, bo chruśniaczek byłby niemoralny. Angel


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Kuba M. - 23-03-2015

Witam forumowiczów, tych starych i tych młodych! Jestem Kuba, chodzę do szkoły, mam wiele zainteresowań do których oczywiście należy pisanie opowiadań, długich, średnich, małych, głównie w kategorii fantasy i krymianłu. Będąc jeszcze niewychowanym urwipołciem pisałem opowiadanka, ot dla zabicia czasu, ich jakość jak teraz patrze była raczej żenująca więc nie pochwalę się nimi. Uwielbiam gry komputerowe, łącze swą przyszłośc z gamedievem, planuje pisać tu opowiadania aby nabrać doświadczeń, poznać opinie rónżych ludzi aby potem wykorzystać to w zawodzie Game Designera. Mam nadziej, że będzie nam się miło wymieniało tekstami, spostrzeżeniami czy uwagami.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 24-03-2015

Siemanko, witamy serdecznie!

Pisz, pisz, służymy naszym wzrokiem, uczuciem, uwagą.


Z zawodem Game Designera to mogę Ci przybić piątkę, ale taką niską, bo mnie zabiła grafika 3D, brak znajomości (w) branży, płonny zapał byłych "współpracowników" i jeszcze parę czynników. Męka totalna. Mam nadzieję, że zrealizujesz marzenie. A przede wszystkim, że się nie poddasz. Wink


Tak czy inaczej - jestem do usług. Jako krytyk, jako czytelnik, jako człowiek.
A jako całość Krytyków: pomożemy, jak możemy. Tylko ostrożnie, bo niektórzy z nas mają ząbki, pazurki i (o zgrozo!) własne zdanie. Cool

Witaj między wronami! Angel


PRZEDSTAW SIĘ - Katniss - 27-03-2015

Nareszcie ktoś, kto nie jest ode mnie starszy o 10 lat oczywiście żartuję, miło ze nas czasem ktoś nowy odwiedza. Mam nadzieję, że sił szybko zadomowisz, no i czekamy na teksty


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Antonia - 30-03-2015

Witam Cię, Kubo M.,
chętnie przeczytam jakiś Twój kryminał.
Popraw starsze opowiadanie i wrzucaj na forum.


Witam - Capri - 17-04-2015

Jestem Capri Costello. Tak sobie łaziłem po internecie i przypadkiem odkryłem to miejsce. Bardzo przyjemnie że zawitałem. Elegancja FrancjaSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 18-04-2015

Witaj Capri. Niezmiernie cieszymy się, że do nas zawitałeś, zaiste niezwykła to przyjemność. Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Capri - 18-04-2015

Elegancja Francja jestem Capri Costello. Serdeczności)))


RE: PRZEDSTAW SIĘ - sowaqqbasia - 24-04-2015

Cześć. Mam na imię Basia, 23 lata. Moje zamiłowania po godzinach to sport, motoryzacja i muzyka. Pozdrawiam


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 24-04-2015

O, a sport uprawiany czy oglądany? Jaki rodzaj? Wyścigi F1, żużel czy fizycznie bardziej? Big Grin
Rzadko spotykane, by dziewoja interesowała się motoryzacją.
Witamy serdecznie w naszych skromnych progach! Cool


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Thyrox - 02-05-2015

Wydaje się, że przemieszczają się przez tutejsze pokoje ciekawi ludzie...
Ludzie tacy mnie przyciągają - lub może to ja ich przyciągam? Ciekawi, niezwykli... dziwni - pozytywnie... względnie.
Jest ich mało, każdy jest inny - są tu naprawdę tacy? Można ich wyczuć.
Kształtują, zmieniają... stają się przeznaczeniem.

Postanowiłem się przywitać, ponieważ myślę, że trochę tu pobędę, jeśli oczywiście mogę...

Witam.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - BEL6 - 02-05-2015

Chyba bywałeś na forum już wcześniej...?

Oczywista, iż możesz. Nikt nie jest w stanie zabronić, choćby chciał, a przecież nie chce. A jakby zechciał, to zapraszam do siebie na dywanik, na umoralniającą rozmowę. Cool

Cześć Ci i chałwa! Witamy wśród swoich. Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Thyrox - 02-05-2015

Przewinąłem się jedynie dawniej.
Postanowiłem czegoś się w końcu chwycić...

Morfeusz też Cię nie lubi?