Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Bez_powodu - 06-07-2014

Witam.
Internet ma to do siebie, że pozwala być anonimowym. Ale całkowita anonimowość mnie nie kręci. Parę info o mnie:
+20 lat, student, troszkę sztywniak, troszkę perfekcjonista, troszkę prowokator. Wyważony człowiek.
Poglądy? Można powiedzieć, że ekonomicznie na prawo, ale obyczajowo troszkę bardziej na lewo. Poganin Smile. I w ogóle religie mnie interesują. Ich mistyczna otoczka, kulturowe konstruowanie tego, co właściwe i moralne, mitologie wyjaśniające świat (zarówno te dawne jak i montowane współcześnie).
Jestem raczej realistą, ale lubię zastanawiać się, jak mogłoby być, gdyby... No i dlatego kręci mnie fantastyka. Czasem nawet piszę coś swojego, ale ostatnio tego jest bardzo mało, a wcześniejsza twórczość otrzymała ode mnie opinię niewartej czytania. Mam ochotę przez te "wakacje" troszeczkę popracować nad czymś nowym. Na forum zarejestrowałem się właśnie z tego powodu. Może mnie to zmobilizuje. Tylko proszę się nie nakręcać - fajerwerków raczej nie będzie, a nie sądzę też, żeby dało się mnie za pół roku zobaczyć na półce w księgarni Tongue.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Tajga - 07-07-2014

Witamy na forumSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 07-07-2014

hej, zapraszamy do ożywiania forum Tongue


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Bez_powodu - 08-07-2014

Nie wygląda, jakby było martwe.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Edward Horsztyński - 08-07-2014

Może troszkę. Może faszystowscy moderatorzy trochę odstraszyli ludzi.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Baratheon - 12-07-2014

Dobry! Ze skutej lodem zmarzliny, zasypywanej przez jesiennie śniegi wioski pod starożytną twierdzą Starków, Winterfell nadaje do was Jedyny Prawdziwy Król z dynastii Baratheonów Big Grin

Interesuje mnie:
- lekka fantastyka w stylu Pieśni Lodu i Ognia
- historia
- i jeszcze raz historia Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Tajga - 13-07-2014

Witam na forum. Też bardzo lubię historięBig Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Melatoninka - 28-11-2014

Nawet nie wiem, co napisać Big Grin
Imię noszę zacne, choć bardzo pospolite - Milena, ale funkcjonuję jako Mela Wink Pełnoletnia jestem, i owszem (niestety!).

Witajcie!


RE: PRZEDSTAW SIĘ - gorzkiblotnica - 28-11-2014

Miło mi poznać Smile. Też pełnoletni jestem, niestetySmile Miłego pobytu na forum życzę. I wielu owocnych komentarzy.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - kapadocja - 29-11-2014

Witaj. Pisz, komentuj i baw się dobrze Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - miriad - 29-11-2014

cześć, Mela! moja siostra rodzona nosi cne imię Milena, zasię inna ma siostra, cioteczna już jednak, często bywa nazywana Mela - Marlena ma w dowodzie Smile Z kolei mój kolega umie naprawdę niebanalnie charkać melą...


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Mirrond - 29-11-2014

Witamy Tongue Każdy użytkownik piszący/komentujący/udzielający się zawsze mile widziany, a już zwłaszcza płci żeńskiej Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Soplicum - 29-11-2014

Cześć! Zwę się Soplicum, na offline - wojtas, lat 17. Śpiewam w chórze amatorskim (zabrzański chór młodzieżowy im. N. G. Kroczka "Resonans con tutti"), czytam dużo fantasy / science-fiction (ulubieni autorzy: Cook, Zelazny, Tolkien, Dick, Rothfuss, Martin, Jordan, Paolini, Weis / Hickman (seria Dragonships)), długie godziny marnuję na World of Tanks i Rail Nation. Mam w domu świnkę morską i królika, jestem miłośnikiem małych futrzaków. Pasjonuję się polityką, wszystkim co można wrzucić do działu "popularnonaukowe", historią i teoriami spiskowymi. Pozdro Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Mirrond - 29-11-2014

No i w końcu wbiłeś, musiałem cię tylko jeden dzień namawiać Big Grin
Witaj!


RE: PRZEDSTAW SIĘ - gorzkiblotnica - 29-11-2014

Moiście wy mości Soplicum... Fantastyka to moje klimaty. Zapraszam do pokręcenia się po dziale, pokomentowania tego i owego, wstawienia jakiegoś swego dziełka. No i ogólnie witaj Smile