Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Plusce - 03-03-2014

Witam Was Smile. A popatrzcie, mówiąc o aktywności, miałem na myśli właśnie poezję, gdzie jest całkiem, całkiem. A propos krytyków, mój wiersz już został zamieszczony Big Grin.
Czy nadal regularnie wypuszczany jest magazyn Via-Appia?


RE: PRZEDSTAW SIĘ - emyk888 - 04-03-2014

Cześć Big Grin

Tak, tak dalej jest regularnie wypuszczany Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Plusce - 04-03-2014

O ile istnieje taka możliwość, wyrażam chęć publikacji Smile. Nie wiem, jakie czynniki stanowią o tym, czy ewentualnie miałbym taką sposobność, ale w razie jej zaistnienia jestem jak najbardziej zainteresowany Smile.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - i_am - 05-03-2014

OJ, KURDE *przepycha się* to ja w takim razie również dołączę się do grona piszących magazyn! Z wielką chęcią!

A tak zaczynając od początku, to mam na imię Kuba i obecnie trwam w studenckim zawieszeniu. Moje życie jest jak pralka. Wszystko się co chwilę przewala w tym bębnie, jest nieprzewidywalnie. I tak oto w ciągu półtora miesiąca studiowałem filologię koreańską, później wyjechałem, wróciłem i teraz siedzę i... nic.
Jeśli ktoś tutaj ma również *** na punkcie języków obcych, błagam, piszcie, uwielbiam Was!
Aha, no i jestem z Poznania.

To już, więcej grzechów nie pamiętam. Big Grin

Sugeruję zważać na język i przeczytać regulamin.
Słowne ostrzeżenie// kapadocja



RE: PRZEDSTAW SIĘ - Insomnia - 05-03-2014

Uwielbiam rosyjski, to też się liczy?
Lubię ludzi, którzy lubią językiSmile
Czuj się dobrze i wpadanij do shoutboxa.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - emyk888 - 05-03-2014

Cześć Wink

a co do języki, uważaj na niego Tongue baw się tu dobrze, może coś wrzuć? A może jakiś mały komentarzyk? Zachęcam!


RE: PRZEDSTAW SIĘ - i_am - 05-03-2014

Rosyjski? Oczywiście, że się liczy! Przesyłam grażdance codziennie wyrazy mojej miłości, bo jest piękna. <3

Właśnie chciałem coś wrzucić, ale w sumie to stwierdziłem, że się powstrzymam, booo... bo to tak dziwnie, jak nikt Cię jeszcze tu nie zna, a Ty już wrzucasz. Ale wrzucę! Mam wierszy sporo całkiem. Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Edward Horsztyński - 05-03-2014

Witam Wink

"Jeśli ktoś tutaj ma również pierdolca na punkcie języków obcych"

Ja poniekąd Wink. Kiedyś starałem się ogarnąć irlandzki Wink. No i poznałem podstawy ukraińskiego, ale nie utrzymuję już kontaktów z ludźmi z Ukrainy, to i sporo się zapomniało.
Znam jeszcze białoruski, tyle że dla mnie nie jest to język obcy Wink.

A na rosyjski mam uczulenie.

Sugeruję zważać na język i przeczytać regulamin.
Słowne ostrzeżenie
Ponadto, jeżeli chcesz w stopce reklamować bloga, zamieść u siebie nasz banner// kapadocja



RE: PRZEDSTAW SIĘ - i_am - 07-03-2014

Ja na tyle często używam angielskiego i hiszpańskiego, że dla mnie się już granice z polskim zacierają i często się zastanawiam "ale w jakim języku to było?" i czasami naprawdę nie mogę dojść do tego. Ale to jest fajne!

A co do irlandzkiego... co jest w nim najtrudniejsze?


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Edward Horsztyński - 07-03-2014

"A co do irlandzkiego... co jest w nim najtrudniejsze?"
A nie wiem Smile))


RE: PRZEDSTAW SIĘ - FantaSmaGoria - 07-03-2014

Ja mam język i czasem obce.
Witam wszystkich niepowitanych.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Marieta - 13-03-2014

Pięknie. Język mam jede, czasem jest ich wiele, ale wszystkie biegle są wykorzystywane...


RE: PRZEDSTAW SIĘ - i_am - 13-03-2014

Czemu wszyscy macie tak mało? Ja mam dwa od urodzenia, trzeci nabyty i jeszcze dwa nabywam. Jesteście dziwni. Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Edward Horsztyński - 13-03-2014

"Ja mam dwa od urodzenia"

A ten drugi to jaki ;>?


RE: PRZEDSTAW SIĘ - koala - 17-03-2014

Jestem koala, miło mi powitać innych. Próbuję sił w tworzeniu miniaturek i białych wierszy.