Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: PRZEDSTAW SIĘ - emyk888 - 16-06-2013

witaj, witaj Big Grin
pisz, pisz, komentuj i przedewszystkim baw się dobrze Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - femina007 - 24-06-2013

Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiamSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - CornyLies - 04-07-2013

Witam serdecznie, nazywam się Kornel Mikołajczyk i piszę od czasu, gdy miałem lat 5 i tworzyłem dzieła, jak "Pies i smok" czy "Listek, trawka i żołędzik" Big Grin

Na forum zarejestrowałem się dziś, gdyż w najnowszym numerze Via Appia (#12) ukazuje się moje opowiadanie "Dzieci atomu", do którego lektury serdecznie zapraszam.

Po więcej utworów i informacji o mnie, zapraszam na mojego niedawno założonego bloga (link) Smile

Pozdrawiam,
KM


RE: PRZEDSTAW SIĘ - FantaSmaGoria - 04-07-2013

Takie szafowanie swoimi danymi personalnymi to niemały ekshibicjonizm.



RE: PRZEDSTAW SIĘ - CornyLies - 04-07-2013

Nie aż tak wielki ekshibicjonizm jak facebook. A tegoż demona nie posiadam. Tam wiedzą o człowieku wszystko Tongue


RE: PRZEDSTAW SIĘ - chmurnoryjny - 11-07-2013

witam. Arkadiusz R. Skowron (zwierszoklecony bard chmurnoRYJny&ArS) urodzony dokładnie tego samego dnia co Witkacy, tylko 87 lat potem. piszę 'pijane rzeczy bez chemii', albo jak kto woli teatr liter, albo... "cóś". Jestem z tzw.; trzeźwych nałogów. Poza tym z Czeladzi, ale z Opola... Psychofan Los Angeles Lakers, ORAZ WALDEMARA ŁYSIAKA I NAPOLEONA. Można rzec, że jestem kibolem autora 'Alkoholi', czyli polskiego Francuza Wilhelma Apolinarego Kostrowiciego. Wyznaję Norwida, jako naczelnego Boga i Gałczyńskiego, Tuwima i Przyborę z Białoszewskim jako bogów z niższego kręgu. Kostrowickiemu blisko u mnie do bóstwa;-) A KOFTA MI PO ŁBIE ŁAZI, JAK I BREL I KACZMARSKI I ... CIECHOWSKI;-).. ŚWIETNY JAKO POETA... CHOĆ MUZYK
a Witkacy? Ten wczesny to niezły demo-n-lik.. najzabawniejszy z Szatanów..

Ja jestem ino "szatański szatyn'.


Lubię chodzić poboczami. Tak w życiu jak i w masce (czasem zwanej sztuką). Mam za sobą trzy utomione zwierszenia... i tyle... To i tak już za dużo... powiedziałem... Lubię być melomanem i megalomanem. Między rockiem progresywnym, Debbussym, a punkiem i Verdim...

Malarstwo? Tylko Frida i Chagall

Palę (męskie czerwone!) jak smok, kocham jak wariat i ... a kogo to obchodzi;-). Lubię bywać na uboczu (jestem więc u-boczony)


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 11-07-2013

Cieszę się, że się przedstawiłeś i zostawiłeś przy okazji trochę swojej chmurnoryjności, a więc witaj, witajWink

pozdrawiam piramidalnieSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - chmurnoryjny - 11-07-2013

(11-07-2013, 16:48)chmurnoryjny napisał(a): witam. Arkadiusz R. Skowron (zwierszoklecony bard chmurnoRYJny&ArS) urodzony dokładnie tego samego dnia co Witkacy, tylko 87 lat potem. piszę 'pijane rzeczy bez chemii', albo jak kto woli teatr liter, albo... "cóś". Jestem z tzw.; trzeźwych nałogów. Poza tym z Czeladzi, ale z Opola... Psychofan Los Angeles Lakers, ORAZ WALDEMARA ŁYSIAKA I NAPOLEONA. Można rzec, że jestem kibolem autora 'Alkoholi', czyli polskiego Francuza Wilhelma Apolinarego Kostrowiciego. Wyznaję Norwida, jako naczelnego Boga i Gałczyńskiego, Tuwima i Przyborę z Białoszewskim jako bogów z niższego kręgu. Kostrowickiemu blisko u mnie do bóstwa;-) A KOFTA MI PO ŁBIE ŁAZI, JAK I BREL I KACZMARSKI I ... CIECHOWSKI;-).. ŚWIETNY JAKO POETA... CHOĆ MUZYK
a Witkacy? Ten wczesny to niezły demo-n-lik.. najzabawniejszy z Szatanów..

Ja jestem ino "szatański szatyn'.


Lubię chodzić poboczami. Tak w życiu jak i w masce (czasem zwanej sztuką). Mam za sobą trzy utomione zwierszenia... i tyle... To i tak już za dużo... powiedziałem... Lubię być melomanem i megalomanem. Między rockiem progresywnym, Debbussym, a punkiem i Verdim...

Malarstwo? Tylko Frida i Chagall

Palę (męskie czerwone!) jak smok, kocham jak wariat i ... a kogo to obchodzi;-). Lubię bywać na uboczu (jestem więc u-boczony)

aha. za nazwanie mnie poetą, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów mogę dać w ryj;-P... Również i z tego powodu, że ... poetów wymieniłem wyżej...
Dobra, niech i jeszcze do samców Kazimiera Zawistowska dojdzie i ... Jondruś Bursa (może, skoro nie chciał "być poetą', zajmie się Kazimierą, która wołała; "o, przyjdź Ty do mnie...")


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Rorschach - 14-07-2013

Witam!

Na forum zaglądałem już od jakiegoś czasu bez rejestracji – od tak coby sobie poczytać.
Lata temu dużo pisałem. Potem tyleż samo było przerwy w tworzeniu „potworków”. Zapomniałem jaką frajdę mi to sprawiało. Nawet jeśli tematyka nie należała do najweselszych. I nawet jeśli było w tym wiele grafomani, bo nad warsztatem nigdy szczególnie nie pracowałem.
Nadszedł chyba czas, by znów co nieco po bazgrać i od czasu do czasu obarczyć tym i Was.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - kapadocja - 14-07-2013

Witaj, Rorschachu, nie wiedzieć czemu, od razu skojarzyłeś mi się z moim ulubionym bohaterem pewnego komiksu, a później kapitalnej ekranizacji Wink

Baw się dobrze, ucz, komentuj i koniecznie przeczytaj regulamin, naprawdę nie gryzie Wink (za to ja już tak Tongue)


RE: PRZEDSTAW SIĘ - miriad - 14-07-2013

cieść;]


RE: PRZEDSTAW SIĘ - catt - 18-07-2013

Jestem czekoladoholiczką, książkoholiczką, muzykoholiczką. Kocham biegać i robię to w każdej wolnej chwili. Mówią, że jestem outsajderką, zbyt często wyłączam się ze świata rzeczywistego i zamykam się w swoim własnym. Nie lubię ludzi, choć zdarzają się wyjątki. Jestem normalna, chociaż często mam głupawki, czyli napady śmiechu i ogólnej radości. Jestem mała, więc piękna. Ponoć jestem fajna, tak w sumie. No to witajcie.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - miriad - 18-07-2013

witaj również.
zapraszam do wątku http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=3253&highlight=zdj%C4%99cia. zweryfikujemy tę maleńkość - i nie tylko.

a pisujesz coś?;>

p.s. ja nie jestem człowiekiem, jestem lelkiem kozodojem, powinnaś mnie polubić.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - emyk888 - 18-07-2013

Cześć ^^

Baw się tu dobrze, komentuj i publikuj Wink
też jestem czekolado, książkoholiczką.

Miriada nie da się nie lubić ;> Tongue

btw: miriad, a Ty zamieściłeś swoje zdjęcie w wątku do którego link podałeś? ;>


RE: PRZEDSTAW SIĘ - RootsRat - 18-07-2013

Hej catt, witaj na forum Smile