Via Appia - Forum
PRZEDSTAW SIĘ - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: PRZEDSTAW SIĘ (/Thread-PRZEDSTAW-SI%C4%98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: PRZEDSTAW SIĘ - emyk888 - 25-04-2013

Cześć Wink

Czytaj, czytaj, ale też komentuj, a z czasem może jednak zamieścisz coś swojego Wink a czytanie w sumie można zacząć od jednego z lepszych tekstów na forum o tytule Regulamin Tongue

Pozdrawiam

E.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Hanzo - 25-04-2013

Cześć, baw się dobrze.Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - RootsRat - 25-04-2013

(25-04-2013, 10:08)Hermi napisał(a): Na forum zarejestrowałam się dawno temu. Właśnie uznałam, że pora stać się osobą aktywną. Piszę głównie fanfiki, chociaż zdarza mi czasem napisać coś autorskiego. Na forum zamierzam przede wszystkim czytać, raczej nie będę zamieszczać tekstów. Mam nadzieję, że na forum literackim czytacz też są przyda Smile

Cześć, Szaden.

Żegnaj, Szaden.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - miriad - 25-04-2013

hahaBig Grin jak ja tego nie kumieBig Grin po ki diabeł?Big Grin


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Lantus - 27-04-2013

Przedstaw się a zastaw się.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Bogus - 27-04-2013

Prawdopodobnie gdzieś się już tu kiedyś przedstawiałem, ale drugi raz na pewno nie zaszkodzi Smile

A więc kilka informacji osobowych: Nazywam się Marcin, mam 17 lat, mieszkam w Czyżewie Siedliskach, wsi niedaleko Wysokiego Mazowieckiego bądź Zambrowa. Uczę się w Technikum Informatycznym w miejscowej szkole. Z literatury najbardziej lubię fantasy, czytać kocham, jednak pisanie nie idzie mi już tak dobrze. Za to tworzenie obyczajówek i tekstów z pogranicza psychologicznych idzie mi znacznie lepiej. Oprócz tego moimi zainteresowaniami są: Muzyka, a konkretnie utwory z pogranicza metalu i rocka. Ulubionymi zespołami są : Three Days Grace, Papa Roach, Creed, Element Eighty i kilka innych.

To by było chyba wszystko, w razie chęci pozyskania więcej informacji można pisać Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Hermi - 02-05-2013

(25-04-2013, 13:28)emyk888 napisał(a): Cześć Wink

Czytaj, czytaj, ale też komentuj, a z czasem może jednak zamieścisz coś swojego Wink a czytanie w sumie można zacząć od jednego z lepszych tekstów na forum o tytule Regulamin Tongue

Pozdrawiam

E.

Właśnie dlatego, że zaczęłam od czytania Regulaminu nie zamierzam nic wstawiać. Lubię mieć całkowitą kontrolę nad własnymi tekstami Tongue



RE: PRZEDSTAW SIĘ - Pendragon - 07-05-2013

Witam

jestem Pendragon (ta nazwa jest od wieków powiązana z literaturą, a jedną z moich ulubionych powieści są "Mgły Avalonu", wspaniała i bardzo kobieca wersja legendy arturiańskiej).
Zajmuję się hobbystycznie pisaniem i czytaniem. Niestety nie miałem jeszcze okazji czegokolwiek publikować. Uwielbiam fantasy, ale przede wszystkim dark fantasy i horror. Oczywiście nie ograniczam się do tych gatunków, ale czytam zasadniczo wszystko, co wpadnie mi w ręce.
Ulubieni pisarze? Barker. Marion Z. Bradley, Sapkowski, King. Dostojewski i Kafka. Ulubione kapele? Nine Inch Nails, Type O'Negative, New Model Army, Pantera i setka innych.
O Via-appia dowiedziałem się z forum gildia.pl. Na forach nie rozpisuję się zbytnio, bo nie lubię pisać na tematy, o których niewiele wiem, albo na które nie mam niczego ciekawego do powiedzenia.

Chyba wypełniłem wszystkie warunki rejestracji.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 07-05-2013

Witaj na forum i miłego pobytuSmile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - kapadocja - 07-05-2013

witaj. Bradley czytalam lesny dom, jesli nie miales w rekach, to polecam Wink

ale najpierw przeczytaj regulamin Tongue


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Hanzo - 07-05-2013

Barker i King - swój człowiek Big Grin

Cześć, baw się dobrze!


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Kusy - 17-05-2013

undefined
Witajcie Smile

O sobie może krótko: mam 22 lata, mieszkam w małej wsi na Mazowszu i na co dzień łączę studiowanie na katolickiej uczelni z przewracaniem kurczaków i tym podobnych w barze szybkiej obsługi.

A co tu robię? Z braku lepszego określenia powiem że piszę wiersze, chociaż zdecydowanie bardziej wolę słuchać (SDM, Kasprzycki, Bajor, Radek etc.). Jeśli chodzi o literaturę to długo wymieniać, od Tolkiena i Sapkowskiego przez Folleta i Callisona na Sienkiewiczu kończąc. Z racji studiów liznąłem sporo w zakresie teologii i duchowości chrześcijańskiej, głównie katolickiej.

Na początek może tyle. Jeszcze raz witam i życzę dobrego dnia Smile


RE: PRZEDSTAW SIĘ - RootsRat - 17-05-2013

Witaj na forum, rozgość się i zajrzyj do wszystkich działów! Tylko bez indoktrynacji proszę Wink


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Piramida88 - 17-05-2013

Witaj i miłego pobytu na forum:-)


RE: PRZEDSTAW SIĘ - Zasuchariusz - 24-05-2013

Witam.

Przybyłem tu dlatego, by spróbować przełamać lenia i coś czasem napisać poza pracami koniecznymi. Moją głowę zaprzątają miliony pomysłów, lecz z powodu aktywnego lenia nie tworzę (poza krótkimi wierszami etc.). Mam nadzieję, że ostra krytyka zjedzie mnie na tyle, że nawet nie będę chciał myśleć o pisaniu i będę miał problem zawalonej głowy z głowy (głupio to brzmi). Jeśli zamiast krytyki otrzymam pochwały to niestety będę musiał się pogodzić z faktem, że coś tam umiem i pogonić lenia gdzieś daleko Smile.

Jestem raczej młody. Nawet bardzo, więc nie oczekujcie za wiele Smile. Lubię fantastykę (Sapkowski, Piekara, Pilipiuk), horrory i thrillery (Kingu mój mistrzu!).

Generalnie radzę sobie z pisaniem wszystkiego: opowiadania, publicystyka, poezja. Nigdy jeszcze żadnego dramatu nie skrobałem tylko.

Mam nadzieję, że nie zatruje wam życia (za bardzo) i coś stąd wyniosę (telewizor?).