Via Appia - Forum

Pełna wersja: Mantra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jest tyle do zrobienia

jest tyle do zrobienia

jest t y l e do zrobienia

w końcu po wszystkim
teraz już tylko
szukać szczęścia

szybko
bo potem

będzie tyle do zrobienia
Nie jestem do końca pewien, czy to wiersz bardziej optymistyczny czy przeciwnie. Anyway, porządny kęs.
Matko Boska! Wojbik, o smutno mi BożeHuh

Nie wiem jak inni, ale ja strasznie nie toleruje powtórzeń, a szczególnie w krótkiej formie. Wiersz faktycznie ma w sobie i trochę optymizmu, i pesymizmu. Chyba podmiot liryczny widzi światełko w tunelu, ale również ilosc obowiązków, które są przed nim. Domyśla się.
Coś jest nie tak, jakoś to spełzło na niziny, ale rokuje nadzieje, że jeszcze przyjdą lepsze czasy(wiesz o co chodzi)

2/5 no szkoda, tak widzę ten wiersz.
Refren to jest piosenki Wojbik, tak myślę bo muzyki potrafię tylko słuchać.
Allllle trzasnąłeś, waleta w plecy, aż czkawki dostał.


jest t y l e do zrobienia
teraz już tylko
szukać szczęścia
szybko
bo potem

będzie tyle do zrobienia
...tak inaczej i 5 było by Wink

Poważnie mówiąc, co się dzieje Wojbuś? Patrze szukam Wojbika a tu pustka. Undecided Odpocznij.
Pozdrawiam Smile
Pomysł jest świetny. Sama puenta wiersza, końcówka. Wykonanie jednak mnie nie przekonuje do siebie. No i wiersz jest bardzo prosty, więc nie ma się nad czym zachwycać. Bardziej bym to widział w postaci aforyzmu. "Jest tyle do zrobienia. TYLE do zrobienia! A jak już będzie po wszyskim... Śpieszmy się szukać szczęścia. Bo będzie tyle do zrobienia". Czy coś takiego.
Największy problem mam w dziwacznym podziale na wersy; tylko utrudnia czytanie.

Cytat: teraz już tylko
szukać szczęścia

szybko
bo potem
..że tak wyszczególnię w tym miejscu. Nie wiem, czemu akurat tak decydujesz, ale robisz to często i to bynajmniej nie dodaje uroku twoim wierszom.
Ale powtarzam, sama myśl dość ciekawa;]
Dziękuję za komentarze.

Pozdrawiam.