Via Appia - Forum

Pełna wersja: U krawca kawalera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


nuda jest
najprościej jest powiedzieć dupa

więc wyjmij ręce z kieszeni i klaszcz
a ona tak ogolona brzytwą
szuka porcelany

potem

starannie obtarta wytarta
puściła ostatni dech
nie w dechę poszło w gwizd

sznur zakodowanych czynów

wisi w spodniach szytych na miarę
kolana wytłoczki

oj jak one wiszą

o rany. kolejny wiersz o niczym i totalny bełkot. ode mnie 1/5
Zgodzę się z miriadem, Starysto. To jest o niczym. A jeśli jest o czymś, to jest zupełnie niezrozumiałe. Za bardzo zawoalowałeś sens. Niestety, bełkot.
(08-11-2012, 13:36)miriad napisał(a): [ -> ]o rany. kolejny wiersz o niczym i totalny bełkot. ode mnie 1/5

Jesteś zdumiewająco niepojętnym, i tu się z Tobą zgadzam, nic dla Ciebie.
Pozdrawiam bardzo ciepło. Smile


(08-11-2012, 13:50)rootsrat napisał(a): [ -> ]Zgodzę się z miriadem, Starysto. To jest o niczym. A jeśli jest o czymś, to jest zupełnie niezrozumiałe. Za bardzo zawoalowałeś sens. Niestety, bełkot.



No to dopowiem klucz, idzie o torebkę pełną g***a. W czym? Ano w życiu gdzie w spodniach tylko złamany ku..s.
Pozdrawiam Rolleyes Konbinujcie.

A ja zrobię sobie rehabilitacyjną przerwę poszpitalną, bo jak widać spadłem do porcelany.
Ja nie chcę kombinować. Jakbym chciał, kupiłbym sobie Sudoku. Ja chcę poczytać poezję, która wzbudzi we mnie jakieś odczucia Smile
Starysto, co tak wulgarnie ostatnio? Aż się nie chce brać za interpretację. Tak ogólnie mówiąc, to mógłbyś trochę to uczytelnić - mam na myśli poprowadzenie czytelnika, by się to jakoś składało w całość.
Pozdrawiam!
Hurr.

Cytat:więc wyjmij ręce z kieszeni i klaszcz
a ona tak ogolona brzytwą
szuka porcelany
Nie bardzo wiem o co chodzi z tą porcelaną. Póki co, rozumiem to jako nie tyle dotykliwą, co upokarzającą porażkę.

Cytat:wisi w spodniach szytych na miarę
kolana wytłoczki
Trochę chaosu robią te "kolana(kolano?) wytłoczki".
Jak dla mnie, reszta w porządku, ale będę musiał jeszcze do niego wrócić.

Pozdrawiam!