Via Appia - Forum

Pełna wersja: Ja tylko obserwuję, patrzę. No i wyciągam wnioski, a jakże.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Minuty
godziny
napięte terminy

żyjemy w pędzie
żeby zdążyć umrzeć
na czas
Do MT się zmieści Black, patrz.
Minuty godziny napięte terminy, żyjemy w pędzie żeby zdążyć umrzeć na czas Smile
Ale powiem że i9 tak jest ok.
Ciągle oczekuję dwóch, trzech słów, które mnie zwalą z nóg, prosto na glebę.
Ciągle zastanawiam się nad tym o ile jeszcze można skrócić mini spódniczkę i co to wtedy będzie.

A ja napiszę tak.
żyjemy w pędzie
żeby zdążyć umrzeć
na czas
SmileWink
Chcę się zmienić, powoli zaczynają mnie współcześni przekonywać, ale powiem szczerze, ciągle tkwię gdzieś tam na stepach Akermańskich, siedzę na przeciw Asnyka i pijemy warzone piwo
Pozdrawiam. Rolleyes
Black, ciekawe. Tylko tak się zastanawiam, czemu sądzisz, że akurat mamy umierać... i na to czekamy. Może rzeczywiście - w końcu wszystko po to by coś po sobie zostawić. Ale co z tymi, którzy usiłują nie umrzeć?
A mi się podoba, że krótko! Taki urok poezji - więcej myślenia niż czytania.
Pozdrawiam!
Changed, co tu myśleć? Nad czym? Wszystko podane na talerzu.

Minuty
godziny
napięte terminy
... spinamy się sprężamy, wściekamy, gonimy jak psy za swoją śmiercią. Każdą chwilę w tym zakichanym krótkim życiu poświęcamy na gonienie samego siebie. Itd.

żyjemy w pędzie
żeby zdążyć umrzeć
... a to jest aluzja, kpina z naszego pedo/życia/do czego? No do śmierci.
na czas ..no i koniec jaki wszystkich, do gleby.
Starysto, ale ja tu widzę coś więcej, wiesz? Talerza nie jadam, dziękuję. Nawet jeśli ładnie wygląda, to wolę się pomęczyć i dalej próbować nadziać kotleta, który jest, a w którego nie umiem trafić. Smile
Pozdrawiam!
Smile Tylko ja ni pisze o porcelanie, a co jest na niej. Big Grin
Ale ok, Twoja sprawa diety jaka stosujesz, smacznego. Wink