Via Appia - Forum

Pełna wersja: Gra Komputerowa 2012 roku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej!

Mam do Was pytanie:
Jaka jest wedlug Was (sory za powtorzenie) najlepsza gra komputerowa wydana tego roku?

Dla przykladu ja uwazam ze Skyrim.








To raczej zły przykład, biorąc pod uwagę, że Skyrim został wydany w 2011 roku... Smile
Dokładnie. Ponadto trochę za wcześnie na typowanie gry roku, tym bardziej że od września zacznie się wysyp hitów oraz "hitów", którego epicentrum będzie przypadało na listopad/grudzień.

W obecnej chwili obstawiałbym Guild Wars 2, ale sądzę, że powstanie kilka perełek po premierze tegoż (25 sierpnia, dla pre-purchase).
Dokładnie, zawsze pod koniec roku są najciekawsze premiery Wink Risen 2 fajny, ale raczej na grę roku za mało Tongue
- Postawię swój głos na pozycję obwołaną mianem najtrudniejszej gry dekady - "Dark Souls"
No, teraz to już chyba odpowiednia pora na podsumowanie. Mass Effect 3? Dobry kandydat, choć miana gry roku bym raczej nie przyznał, ze względu do mojej lekkiej niechęci do tej gry. Borderlands 2? Też raczej nie. Deus EX: HR? Niezła, choć powinna być lepsza. Assasins Creeda nie ujmuję w zestawieniu, nigdy nie byłem w stanie pojąć fenomenu tej gry, choć oczekiwałem jej od pierwszej zapowiedzi lata temu. Bubel niestety. Miano gry roku miało z zasady otrzymać Dishonored i pewnie by otrzymał gdyby był lepiej zrobiony, miał lepszą fabułę, grafikę i kilka innych szczegółów. Zapowiadała się znakomita gra, wyszła "tylko" bardzo dobra. Pozytywnym zaskoczeniem roku był Far Cry 3, nie spodziewałem się tak dobrej gry. Ciężko powiedzieć, która gra była najlepsza. Niestety był to dość słaby rok dla branży. W Dark Souls nie grałem. Pierwsze miejsce dałbym chyba Far Cry 3, z wielkim żalem, że nie mogło go zająć Dishonored.
(19-10-2012, 18:54)Comeda napisał(a): [ -> ]- Postawię swój głos na pozycję obwołaną mianem najtrudniejszej gry dekady - "Dark Souls"

chyba pod względem sterowania na pc Smile
Greg, gdyby była taka opcja, postawiłbym Ci lajka Smile Ale to nie tylko się rozchodzi o sterowanie PC. Na padzie nie jest wiele lepiej, chociaż bardziej znośnie
Zguba na xboxie z moim padem uważam sterowanie za idealne! Ponad 250 godzin i komfort gry nadal ten sam. Jedyna gra w którą gram od premiery już półtora roku.
(23-02-2013, 23:23)Zguba napisał(a): [ -> ]Greg, gdyby była taka opcja, postawiłbym Ci lajka Smile Ale to nie tylko się rozchodzi o sterowanie PC. Na padzie nie jest wiele lepiej, chociaż bardziej znośnie

po części rozchodzi się ponieważ znacznie utrudnia grę wręcz się nie chce wgl w to grać / a co lajków to trzeba taki system zrobić Smile
Moja przygoda z "Dark Souls" trwała jakieś dwie godziny i uważam, że są one wyjęte bezpowrotnie z życiorysu i tym bardziej tego żałuję, bo mogłem wtedy zrobić coś konstruktywnego. Innymi słowami - ********** czas przy tej grze.

Sithisdagoth - Deus Ex:HR to nie był przypadkiem 2011 rok?

W zasadzie w roku 2012 grałem bardzo mało... więc nie wiem, co mogłoby być grą roku. Serio. Tłukę Skyrima od kiedy wyszedł i jeszcze mi się nie znudził.
ja obecnie Risena 1 ale chyba będę musiał od początku zacząć bo na bagnie buchnąłem nie chcący piwo i teraz nikt nie chce ze mną rozmawiać nawet czar żartu czy iluzji nie działa
Ot, urok gier Piranha Bytes Big Grin
1. Far Cry 3
2. Sleeping Dogs
3. Dishonored
nie no jak można na fc3 postawić.. to już nie ta dawna 1dynka
Stron: 1 2