Via Appia - Forum

Pełna wersja: Yuppie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.









do nieba na kredyt
po szczeblach kariery
po stopniach po trupach
wielka aktówka

a w niebie
kroplówka

15.8.2012
Mi się podoba, lubię krótkie utwory, ale nie wiem tylko, czy moja interpretacja nie jest "za daleko". Czekam na więcej takich.
Pozdrawiam i powodzenia!
Dobre. Mocne. Uśmiałam się.
Świetne, uwielbiam : )
Mocne, dobre, celne. Jak zwykle. Smile
Pozdrawiam!
Przy Twoich utworach mogę tylko pokiwać głową z gorzkim uśmieszkiem na ustach...

Pozdrawiam.
Trafia w cel, jasne przesłanie. Dobrze napisane, ale co będę się rozpisywać. Jak zwykle świetnie. Smile
Pozdrawiam.
Doskonały poetycki zapis naszych czasow.
Świetne przesłanie i przestroga dla naszych dzieci.Tylko, czy one nie zechcą się uczyć wyłącznie na swoich błędach? To coś takiego, jak miniaturki Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, prawda?
Pozdrawiam serdecznie.
Czasy się zmieniają poezja zatem też Smile życie.
Uff, ale się nazbierało komentarzy... Serdeczne dzięki wszystkim! Nie sądziłem, że wiersz ucieszy się takim uznaniem Smile
root
http://www.via-appia.pl/forum/showthread...ght=Yuppie

(coś lepszego jednak wyszło? Tongue)
Ten tutaj - ma taki żartobliwy ton, charakter moralizującej bajeczki (czy wiersza?), i - faktycznie bawi. Niezbyt mi się podoba forma, końcówka za bardzo rozciągnięta - czemu służy ostatnia przerzutnia?
Celnie, i owszem, ale chyba się nie przyłączę do pochwalnych opinii. Na razie nie oceniam, jakoś nie mogę w tej chwili się ustosunkować.
Ups, księżna, dzięki! Całkiem zapomniałem, że kiedyś wstawiłem już tę starą wersję... Mea culpa, ale pyk! i nie ma! Smile

Ostatnia przerzutnia służy za myślnik.

Dzięki za wizytę Smile