Via Appia - Forum

Pełna wersja: Kartka na drzwiach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zapomniałem mleka
zaraz wracam

miód też ci wezmę
tak przy okazji

tylko krainy
w ogóle nie mieli
Śmiesznie. Czytam to jako drugi wiersz dzisiaj, zaraz po Roocie i kurcze jakbyś się na nim wzorował. Nie chodzi mi o treść, broń Boże, raczej o styl. Zasadniczo mi nic do tego. Nie mówię, ze źle, tak tylko to zauważyłam.
Czuję jakiś niedosyt w tym wierszu. Niby miniaturka, ale zostaje jakieś niewykończenie pomimo tej ,,krainy'', która winna mówić wszystko.
Poza tym jest dobrze. Wojbik, idziesz bardziej w stronę miniatur i chyba to jest rozwój w Twojej twórczości. Jest dużo lepiej niż np. rok temu.
Pozdrawiam serdecznie.
Czy ja wiem czy od razu na Roocie? Ciągle staram się czytać twórczość innych osób, co pomaga trochę podnieść swoje umiejętności i zauważyłem, że większość przykłada dużą wagę do tego, aby w jak najkrótszy sposób przekazać jak najwięcej. Sam zresztą nie lubię się rozpisywać. Co do "krainy - nie chciałem przesadzić, ale chyba powinienem chociaż spróbować. xP
Dziękuję za komentarz i pozdrawiam!
Wiem, możliwe. Jakoś przeczytałam Twój wiersz zaraz po Roocie i tak mi się skojarzyło. Wiesz, jeśli to Twoja droga to chyba dobrze, jeśli nie to też dobrze. Styl się zmienia.
Mocne. W pierwszej chwili w ogóle nie zrozumiałam o co chodzi, dopiero potem przypomniało mi się o krainie mlekiem i miodem płynącej.
Takie próby ulepszenia czegoś, czego nie ma, muszą mieć zabawne efekty. Big Grin
Krótkie wiersze są najlepsze. Najczęściej trafiają dzięki temu prosto w cel, bez obkładania całej tarczy.
Pozdrawiam!
Wyśmienite. Nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam.
Dziękuję za wszystkie komentarze! ^^
Ja również dopiero po chwili zrozumiałam, o co chodzi. Tongue Dobre, krótkie, a trafia. Tak dalej.
Pozdrawiam!
Dzięki, Lexis i kolejnym, i poprzednim komentatorom również. :3
Pozdrawiam oraz kończę spam ze swojej strony!
O to, to lubię, brawo Wojbik, to jest tak zwany żywot komunisty. A teraz wolnego człowieka. Smile Wink Big Grin