Via Appia - Forum

Pełna wersja: Otchłań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wespnij się na dół
i popatrz

jak spadam
pod rękę
ze światem

tragedia

ale to tylko Atlas
nas rzucił w cholerę
Wojbik, czasem mam wrażenie, że każdy Twój wiersz jest taki sam. Tak jakbyś miał jeden schemat i tylko zmieniał słowa ^ ^ Nie mówię, że to źle, zawsze można się po Tobie spodziewać pewnego poziomu i poniżej niego raczej nie schodzisz, ale fajnie jakbyś czasem czymś zaskoczył.
Nic nowego Ci nie powiem, nadal uważam, że bardzo ciekawie opisujesz to co tam sobie wymyślisz w tej swojej głowie i nadal jestem Twoim wiernym czytelnikiem, ale jesteś cholera trochę jak ten, dajmy na to, Mercedes, jest klasa, jest prestiż, ale od dawna nic się nie zmienia, a chciałoby się czasem odmiany Wink

Pozdrawiam.
Dziękuję za komentarz... Postaram się w następnych utworach coś innego ruszyć. Myślę, że "Kartka na drzwiach" jest krokiem w tym kierunku. xP
Pozdrawiam!
Przeczytałem kilka twoich wierszy i również w oczy rzuca mi się schematyczność, fakt, że ten schemat może być po prostu objawem twojego stylu, jednak ogólnie patrząc niektóre twoje wiersze (tak jak z resztą również ten) na prawdę bardzo przypadły mi do gustu.