Via Appia - Forum

Pełna wersja: Do dupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Do dupy



Jestem tylko pisarczykiem,
a mógłbym być wodzem.
Stroić w piórka się chybcikiem,
niczym jakiś orzeł.


Kopać w dupę kogo trzeba,
komu trzeba polizać.
Z wyżyn pisarskiego nieba,
mądrzyć się i wybrzydzać.


Lecz talentu mi brakuje
i co tu poradzić?
Do krytyki apeluję,
niech sobie ten tekst wsadzi.


Tomasz Kuza
Pisarczyk próbuje pisać, bo chce, nie bo umie.
Nie widzę w tym tekście niczego dobrego. Wykonanie jak dla mnie żenujące, nie dlatego, że wymierzony jest w krytykę, ale dlatego, że odbieram tutaj tylko puste przechwałki, nic więcej. Zero poezji.

Pozdrawiam.
A ja tu odbieram mocne rozgoryczenie. Coś chyba autorowi z portalem nie leży, bo to jednoznaczny i bezpośredni wybieg. W każdym bądź razie nieładnie, a do tego wulgarnie. I drogi autorze, sam Einstein powiedział, że geniusz to 1% talentu i 99% pracy. Geniuszem być nie musisz, więc mimo (cytuję) braku talentu, możesz zawsze nad swą twórczością popracować. I trochę pokory, proszę.
Confused Do dupy jest do dupy Huh

To na tyle przyjacielu.
Pozdrawiam.
Albo dopowiem.
Wstrętne, chamskie, obraźliwe. Koniec.
Dziękuję za potwierdzenie moich spostrzeżeń.Smile
To nie są żadne spostrzeżenia, ale twoja prywatna zadra, która razi mnie po oczach. Nie staraj się usprawiedliwiać swego wybryku i uwierz, że gdyby ludzie tutaj dorównywali Ci poziomem chamstwa, zostałbyś wtarty w ziemię. Najwyraźniej musisz jeszcze sporo dojrzeć, aby to wszystko zrozumieć. I jeśli szanujesz poezję, nie waż się nigdy wykorzystywać jej do bezzasadnych porachunków i to jeszcze w tak marnym tonie. Naprawdę, nie chciałem pisać Ci tego w ten sposób, ale jesteś po prostu niereformowalny.

/po dodaniu komentarza zauważyłem, że trochę zmieniłeś swój tekst i spuściłeś w końcówce z tonu. Więc przepraszam - jednak jesteś reformowalny.
A ja się zastanawiam, co miał zmienić, bądź dać do zrozumienia pełen podpis. To, jak bardzo autor mam w głębokim poważaniu krytykę?
To chyba normalne, że człowiek podpisuje się pod tym co pisze.
(12-07-2012, 21:11)TmK napisał(a): [ -> ]To chyba normalne, że człowiek podpisuje się pod tym co pisze.

Tak. Tylko czasami nie wie co podpisuje Blush Tragiczne.
TmK - Mnie tam się wiersz podoba. Wink
Czemu tylko wierszokletą?
Czyżbyś zgubił pióra?
Twoje wiersze nie polecą
niczym nielot-kura.


W kwestii rytmu w strofce drugiej
widzę kiepskie piórka.
Nie wystarczy słowo grube,
by polatać w chmurkach

W kwestii wyznań warsztatowych:
talent stron ma kupę.
W sumie sprawny, choć sztampowy
pamflet. Wsadź go sobie w dupę.
Nataszo, mocne. Big Grin Wysokich lotów, szczególnie w porównaniu do przedmiotu wierszowania.
Pozdrawiam!
Właśnie dałaś przykład, kto tu jest wierszokletą. Ale może się mylę? Wrzućmy te wiersze na jakieś inne forum. Zobaczymy co powiedzą? Tylko nie zapomnij się podpisać.Smile
Komentarz Nataszy jest dużo ciekawszy niż wiersz, który powinnam oceniać. Co wydaje się świadczy o jego jakości.

Pozdrawiam, Zuzanna.
Stron: 1 2