Via Appia - Forum

Pełna wersja: Latima
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
/-/
muszę być najlepszy.
muszę.
muszę i muszę.
nic,
i nikt mnie nie powstrzyma.
muszę osiągnąć sukces.
za wszelką cenę.
akceptacji społecznej sukces.

jak z początku ,
i po anglosasku Miłość.
jak prawie aksamit.
jak z prologu ,
i z obcego czas ,na przykład na myślenie.
jak czułości interwencja ,
jak marzeń uosobienie ,jak w rozkwicie akacja.
co zrobiłam ?
ograniczyłam.
do minimum.
zaimki ,inwersje.
w ostatnim ?
nadałam...
erotycznego charakteru trochę.
cóż... .

zatem wyjdźmy.
proszę.
wiem ,
że pada deszcz.
wiem ,
że wieje wiatr i jest chłodno.
ale chodźmy...
poprzez wrzosowisko ,poprzez czas ,
poprzez życie...
Ty i ja.
ja i Ty.
Latimo...
w deszcz...
jak w rozkwicie akacja.
jak marzeń uosobienie ,jak czułości interwencja.
jak z prologu ,
i z obcego czas ,na przykład na chodzenie.
jak prawie aksamit.
jak z początku ,
i po anglosasku Miłość...

...
Po wczorajszym dniu aż strach komentować......ale jak w tym wierszu...muszę, muszę.....Czytałam go wczoraj czytam dzisiaj....pięknie się czyta na głos...szczególnie od...zatem wyjdźmy.....bardzo mi się podoba.
A ja myślałem, że pisać każdy może - nie musi.
(21-06-2012, 22:51)Jarosław Jabrzemski napisał(a): [ -> ]A ja myślałem, że pisać każdy może - nie musi.
dziękuje Panu
za co ?
za merytoryczny komentarz.
za co jeszcze ?
za wartościowy komentarz.


(21-06-2012, 13:53)Lyssa napisał(a): [ -> ]Po wczorajszym dniu aż strach komentować......ale jak w tym wierszu...muszę, muszę.....Czytałam go wczoraj czytam dzisiaj....pięknie się czyta na głos...szczególnie od...zatem wyjdźmy.....bardzo mi się podoba.
dziękuje Poetko
za co ?
za delikatność...
za co jeszcze ?
za kobiecość...
Merytorycznie:
Nieporadność językowa tuszowana italikami. Dalej zgrabniej, choć mętnie i nijak do przywołanego prologu. Bold policzkuje czytelnika. Dalej przegadana korelacja bohaterów tego dramatycznego utworu. Dalej enigmatyczna puenta sugerująca wyższość kultury anglosaskiej nad rodzimą - przynajmniej w aspekcie technik miłosnych. Tekst nie rokuje źle, zapowiada, że z chaosu może być poczęte złote jajo. Na razie jest kiepsko, bo bełkotliwie.
napisałem do pani Mestari prośbę o likwidacje Konta tutaj.
nie dam rady w taki sposób... dalej.
za stary jestem na takie Coś.

nic tu po mnie.
mam dość
(21-06-2012, 22:51)Jarosław Jabrzemski napisał(a): [ -> ]A ja myślałem, że pisać każdy może - nie musi.
w takim razie mam prośbę.
proszę aby Pan więcej nie komentował mojej Twórczości.
proszę się skupić na swojej ,
w dodatku wybitnej.
ok?
A ja proszę, żeby tego typu sprawy załatwiać przez PW, zamiast na publicznym kanale. Zgodnie z Regulaminem, który każdy Użytkownik musi zaakceptować, czyli zgodzić się na stosowanie sie do niego, przy rejestracji konta Dziękuję za uwagę.