Via Appia - Forum

Pełna wersja: Wyznanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tyle czasu czekałem, w nieskończoność się zastanawiałem.
Jedną myśl przed światem chowałem.
Nadzieja wschodziła, gdy się budziłem.
Czy Ty mnie też pokochasz , się łudziłem.
Zatrząść całym światem
byś zobaczyła jakim jestem z miłości wariatem.
Byłaś mym aniołem
dzięki Tobie sens życia znalazłem.
Świat nabierał kolorów
w odcieniu Twych długich blond włosów.
Oddałbym życie za Ciebie
żebyśmy tylko odnaleźli się w niebie.
Odnalazłem swój ósmy kolor tęczy
czy to nie sen, ktoś mi to poręczy?
Jedna myśl tylko mnie dręczy.
Czy moje uczucia odwzajemniasz?
Chcesz posłuchać mego serca bicie.
Dzięki Tobie jeszcze żyje.
Jedno Twe słowo i oddam mą duszę Tobie,
wtedy podzielimy smak miłości we dwoje.

Cytat:Chcesz posłuchać mego serca bicie
bicia.
Cytat:Dzięki Tobie jeszcze żyje.
żyję

O mało nie wcisnęłam z przerażeniem przycisku zamykającego stronę, ale ok... Nie wiem, może twojej dziewczynie, czy komuś to się spodoba,ale jak na mój gust, to raczej jest to niskich lotów.
Po pierwsze - zachowaj konsekwencję w tworzeniu rymów. Albo się za to bierzesz, albo nie. Po drugie nie stawiaj spacji przed przecinkiem. Po trzecie - dobrze się zastanów, co chcesz powiedzieć i wyrazić i czy to, co piszesz ma jakiś logiczny sens. To tak ogólnie.

A teraz mówiąc konkretnie, widzę w tym tylko bełkot. Nie wiem co ani kto. Jśli chcesz powiedzieć, że nie byłeś pewien, czy cię kocha, to poświęć na to osobny akapit, wyraź to, nie tylko napisz. Jeśli uważasz ją za anioła, to kolejny akapit. Jeśli chcesz ciągnąć ten wątek i twierdzić, ze cię uratowała, to jakoś to połącz myślowo, ale też nie ściskaj w jeden akapit.
Cytat:Jedno Twe słowo i oddam mą duszę Tobie,
wtedy podzielimy smak miłości we dwoje.
Jeśli oddasz duszę, to się zastanów, co ona z nią zrobi. U zakochanych teoretycznie, oddane dusze się łączą. A wtedy jest jedna dusza, nie dwie i nie dwie osoby, tylko już jedna zlana z dwóch.
Pozdrawiam!