Via Appia - Forum

Pełna wersja: dym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zakochaj się w iluzji
pomyśl że złapałeś dym
zamilcz
coś czego nie ma nie ma prawa istnieć
oderwane od rzeczywistości skrawki papieru
lądują na omszałym brzegu jeziora
budzisz się
zakładasz maskę codzienności
i myślisz, że złapałeś dym
Tak wyczekująco spoglądasz, że trudno nie skomentować ^ ^
Więc komentuję:

Cytat:omszałbym
byczek

Cytat:coś czego nie ma nie ma prawa istnieć
hmmm...hmmm...

No to tak, jeśli chodzi o moją opinię to nie podoba mi się. Spieszę tłumaczyć dlaczego...

uno:
Dym... dlaczego, cholerka, dym? No dobra wiem dymu nie da się złapać, ale to zupełnie nie gra jak dla mnie. Złapałeś dym, złapałeś dym... brrr...wolałbym coś...ładniejszego, co pasowałoby do całej kreacji. Nie wiem, może mgła? Pasowałaby do jeziora. Albo jeszcze coś innego, niematerialnego. Ten dym jest niezbędny, czerwona?

due:
Tak naprawdę nie działa na mnie zupełnie ten wiersz. Nie pobudza wyobraźni, czyżbyś za mało serca w to włożyła? Bo nie czuć tu emocji...A szkoda, bo myślę, że można by z tego zbudować coś dobrego. Ale to rzecz jasna tylko moje zdanie, a ja się nie znam.

To tyle.
Pozdrawiam.

Aha, cześć, bo Cię nie znam.
(14-06-2012, 22:06)Black Moon napisał(a): [ -> ]Tak wyczekująco spoglądasz, że trudno nie skomentować ^ ^
Więc komentuję:

Cytat:omszałbym
byczek

Cytat:coś czego nie ma nie ma prawa istnieć
hmmm...hmmm...

No to tak, jeśli chodzi o moją opinię to nie podoba mi się. Spieszę tłumaczyć dlaczego...

uno:
Dym... dlaczego, cholerka, dym? No dobra wiem dymu nie da się złapać, ale to zupełnie nie gra jak dla mnie. Złapałeś dym, złapałeś dym... brrr...wolałbym coś...ładniejszego, co pasowałoby do całej kreacji. Nie wiem, może mgła? Pasowałaby do jeziora. Albo jeszcze coś innego, niematerialnego. Ten dym jest niezbędny, czerwona?

due:
Tak naprawdę nie działa na mnie zupełnie ten wiersz. Nie pobudza wyobraźni, czyżbyś za mało serca w to włożyła? Bo nie czuć tu emocji...A szkoda, bo myślę, że można by z tego zbudować coś dobrego. Ale to rzecz jasna tylko moje zdanie, a ja się nie znam.

To tyle.
Pozdrawiam.

Aha, cześć, bo Cię nie znam.

Cześć.
Dzięki za byczka, poprawiłam go.
Dlaczego akurat dym? Nie pamiętam, w jakich okolicznościach tworzyłam wiersz, pewnie paliłam papierosa i skojarzył mi się z dymem. Co nie oznacza, że jest on niezbędny.
Jeżeli chodzi o emocje ... wiersz był poprawiony i wyrzuciłam z niego całą interpunkcję, może, gdybym ją zostawiła lepiej by było widać emocje ...